Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Paulas George'as su Russellu Westbrooku kartu pelnė 68 taškus, o Oklahomos „Thunder“ (25-13) beveik po penkerių metų pertraukos parsiveža pergalę iš Portlando. „Thunder“ išvykoje 111:109 (28:28, 29:34, 36:25, 18:22) palaužė „Trail Blazers“ (22-17) krepšininkus.

37
29
86%
12/14
56%
5/9

Ketvirtajame kėlinyje svečiai, likus 4 minutėms iki mačo pabaigos, turėjo dviženklę persvarą (107:97), tačiau šeimininkai nenuleido rankų ir po Damiano Lillardo taiklių baudos metimų, likus truputį mažiau negu minutei, atsilikinėjo dviems taškais (107:109).

Tiesa, tai ir buvo viskas, ką „Trail Blazers“ pavyko sukurti, nes C.J. McCollumo mestas tritaškis tikslo nepasiekė, o George'as taikliais baudų metimais įtvirtino savo komandos pergalę (111:107).

Paskutinį kartą Oklahomos klubas Portlande šventė pergalę 2014-ųjų metų vasario 12-ąją.

George'as su 37 pelnytais taškais (5/14 dvit., 5/9 trit., 12/14 baud.) buvo rezultatyviausias mačo krepšininkas. Puolėjas taip pat nusiemė 8 kamuolius.

Westbrookas nugalėtojams pelnė 31 tašką (13/26 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidęs Lillardas surinko 23 taškus (6/11 dvit., 1/8 trit., 8/9 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 23 (8 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 22 (8 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 16 (15 atk. kam.), Jake'as Laymanas 11, C.J. McCollumas 10.

„Thunder“: Paulas George'as 37 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 31 (9 atk. kam.), Nerlensas Noelis ir Dennisas Schroderis po 10.