Nuotr. BNS
  • Prienų „Skycop“ svečiuose 81:73 palaužė Panevėžio „Lietkabelį“

• „Lietkabelis“ trečiajame kėlinyje pirmavo 49:36

• Jamaras Wilsonas pakartojo geriausią sezono pasirodymą, pelnydamas 21 tašką ir surinkdamas 28 naudingumo balus

Prienų „Skycop“ (6-11) vienu metu turėjo 13 taškų deficitą, tačiau nepaisant to, Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) rungtynėse svečiuose 81:73 (14:17, 20:21, 18:19, 29:16) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ (10-7)

13
22
7
2

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Jamaras Wilsonas realizavo baudų metimus ir susitikime atstatė pusiausvyrą (73:73). Vis tik kitoje atakoje Darjušas Lavrinovičius atsakė taškais iš po krepšio ir „Skycop“ susigrąžino turėtą pranašumą (75:73).

Po šio epizodo Saulius Kulvietis nepataikė iš toli, tikslo nepasiekė Marko Čakarevičiaus dvitaškis, o Vaidas Kariniauskas prasižengė ir prie baudų metimų linijos pasiuntė Martyną Gecevičių, kuris pataikė vieną baudos metimą (76:73).

Nenadas Čanakas iš karto paprašė minutės pertraukėlės, po kurios „Lietkabelis“ nepadarė nieko – Žygimantas Janavičius išsimetant kamuolį jį perėmė ir perdavė Gecevičiui, kuris pelnė lengvus taškus iš po krepšio ir taip nulėmė mačo baigtį (78:73).

Trečiojo kėlinio viduryje „Lietkabelis“ turėjo 13 taškų persvarą (49:36), tačiau likusią ketvirčio dalį sėkmingiau sužaidę prieniškiai prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui savo atsilikimą sumažino iki 5 taškų (52:57).

Lemiamą ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Skycop“. Martynas Gecevičius pataikė dvitaškį, Mike‘as Bruesewitzas surinko 5 taškus iš eilės, o Gintaras Leonavičius tarsi geriausiais laikais įkrovė iš viršaus ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išsiveržė į priekį 61:59.

Po šio epizodo Donatas Tarolis rezultatą išlygino, tačiau „Skycop“ pelnė 7 taškus be atsako ir iki mačo pabaigos likus 5 minutėms, prieniškiai buvo priekyje 68:61. Vis tik į tai „Lietkabelis“ ir vėl sureagavo.

Tarolis, Jamaras Wilsonas ir Žiga Dimacas pelnė po dvitaškį ir savo atkarpa 9:1 atsakę panevėžiečiai dar kartą išlygino rezultatą – 69:69.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 21, Donatas Tarolis ir Simas Jasaitis po 10.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 14, Mike‘as Bruesewitzas 13, Anthony Lee 12, Gintaras Leonavičius 11.

Yep
Kol neatleido Wilsono, tol dar buvo monciu kad zino ka daro.

Kai nutare atleisti Wilsona, zinodamas kad nauju zaideju Champions League nebegalima registruoti, tai issidave kad jo darbas destrukcinis
2019-01-05 21:40
Kabelis atrodo kaip reikiant į duobę įkritęs.Pakvietė Vainauską kaip gelbėtoją,bet tas tiek nesąmonių pridarė,jog galo nesimato.Šviesos tunelio gale visai nematyt.3 v.jau greit bus prarasta,tuo tarpu Prienai kaip tik atrodo kilt pradėjo.Su Neptūnu lygiosios,dabar laimėta.Pasiruošę pakovot dėl aukštesnių vietų.
2019-01-05 21:16
JR
Kadžiulis čia nepadės. Turbūt jam lemta buvo būt normaliu žaidėju ir sakykim antru treneriu.

Ne kiekvienam duota būti ekstra klasės treneriu: charizmatišku, reikliu, iškalbiu, sėkmingu ir t.t.
2019-01-05 21:14
uk
vaziavome namo, ejome į salę, sirgome, rėkėme ir išvažiuojame atgal apš---ti su 2 pralaim. Gaila, bet gi niekada nepradėsime palaikyti lochų ar žuvėdrų. Sėkmės Lietkabeliui
2019-01-05 20:59
lietkabelis
taip neuzilgo lietkabelis kris i 5 6 vieta su tokia sudetim krito kai kuriu forma ir naujokai nespindi
2019-01-05 20:56
lietkabelis
ne pati geriausia dabar situacija lietkabeliui dar du pralaimejimai nusimato o juventus pieno zvaigzdem geras sansas tuo pasinaudoti
2019-01-05 20:54
Cercas
Vadovams bus gera pamoka. Greičiau važiuokit pas Kadžiulį. Purlius ir kitus lopus meskit iš komandos. Gaila, kad metus praradom. Jei Kadžiulis ir sudėtis būtų likusi komandoje tai 3vieta būtų minimum. Dabar bus 5-8. Vietos. Na bet kas nedirbą tas neklysta. Mokomės iš klaidų, ir pirmyn.
2019-01-05 20:51
JR
Nėra komandoje cinkelio, nėra charizmos, nėra ir nebus šį sezoną.

Broliai kaip žaidėjai buvo įpratinę prie kažko tokio nestandartinio, traukė žiūrovus.

Kazys buvo charizmatiškas treneris, spaudė varškę.

O dabar darbininkai susirinkę, šaibas pasiims ir po sezono lauk.
tvarkarastis lietkabelio
laukia 4 pralaimejimai pasiziurejau dabar laukia zalgiris rytas
2019-01-05 20:46
JR
čia kaip čeburėkas be mėsos, tai kažkoks toks vaizdas buvo žiūrint arenoje.

Kur Vainauskas, kur Bieliauskas?

:)
2019-01-05 20:39
lietkabelis
Bet svarbi skycop pergale pasinaudojus varzovu nepataikymu ir geriau suzaista skycop galas
As
Lietkabelių pizdiets. :D Vainauskas pridirbo kaip reikalas...
2019-01-05 20:37
ppz ir juvei dabar geri sansai 4 vieta uzimt, o ir rytui vienu konkurentu maziau. vainauskas savo misija atliko
2019-01-05 20:36