• „76ers“ savo aikštėje 106:100 nugalėjo „Mavericks“

• Luka Dončičius pirmajame ketvirtyje neišsilaikė ant kojų ir užvirto ant operatoriaus, bet pats nesusižeidė

• Benas Simmonsas pelnė 20 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir išdalijo 11 rezultatyvių perdavimų

• Slovėnas iš žaidimo pataikė 4 iš 16 metimų, įmetė 14 taškų bei sugriebė 8 kamuolius

Ketvirtajame kėlinyje Dalaso „Mavericks“ (18-21) sugebėjo panaikinti 19 taškų deficitą, tačiau Luko Dončičiaus ir jo bendražygiams nepavyko pergalingai finišuoti Filadelfijoje.

25
27
91%
10/11
5

Iniciatyvą mačo pabaigoje išsaugojusi vietos „76ers“ (26-14) po baudų metimų serijos 106:100 (32:26, 28:25, 28:19, 19:30) namuose pasiekė penktąją pergalę iš eilės ir sezono rodiklį rungtyniaujant savo aikštėje pagerino iki 17-3.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje individualų reidą surengęs Dončičius neišsilaikė ant kojų ir skaudžiai užkrito ant šalia aikštės dirbusio operatoriaus. Pastarasis išvirto iš sėdimosios darbo pozicijos bei kurį laiką nesikėlė nuo parketo.

Vėliau varžovui stojus mesti baudų metimų, Dončičius priėjo prie nukentėjusio, kurį jau buvo apsupę arenos darbuotojai. Pats krepšininkas nesusižeidė.

Po J.J. Redicko taiklaus dvitaško ketvirtojo kėlinio pradžioje „76ers“ turėjo rekordinę persvarą – 89:70, bet svečiai rankų nuleisti neketino. Besibaigiant priešpaskutinei minutei, Wesley Matthewsas ir Dončičius pataikė po tritaškį bei „Mavericks“ deficitas sumenko iki keturių taškų – 97:101.

Simmonsui ir Dwightui Powellui apsikeitus taikliomis baudomis, Matthewsas prasižengė prieš Joelį Embiidą, kuris neklydo nuo baudų metimų linijos – 104:98. Kitoje atakoje Dončičius prametė iš tritaškio zonos, Furkanas Korkmazas Mattewso pražangą pavertė dviem taškais ir panaikino „Mavericks“ šansus užsikabinti už pergalės – 106:98.

Dončičius per 26 minutes surinko 14 taškų (3/8 dvitaškiai, 1/8 tritaškiai, 5/10 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius bei išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus.

Simmonso sąskaitoje – trigubas dublis: 20 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„76ers“ nepadėjo žvaigždė Jimmy Butleris.

„76ers“: Joelis Embiidas 25 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Benas Simmonsas (14 atk. kam., 11 rez. perd.) ir J.J. Redickas – po 20, Jonahas Boldenas 11 (9 atk. kam.).

„Mavericks“: Wesley Matthewsas 18, Ryanas Broekhoffas 15, Luka Dončičius 14 (8 atk. kam.), Dwightas Powellas ir Jalenas Brunsonas (11 atk. kam., 8 rez. perd.) – po 13.

Dončičiaus žaidimo epizodai:

Embiido žaidimo epizodai:

2019-01-06 17:17
donciciaus gynyba prastesne nei hardeno,pastoviai vengia kontakto,palieka savo zmogu
2019-01-06 14:38