• „Warriors“ išvykoje 127:123 palaužė „Kings“

• NBA rekordą pagerinusios abi komandos pataikė 41 tritaškį: „Warriors“ – 21, „Kings“ – 20

• Stephenas Curry, realizavęs 10 iš 20 tolimų metimų, surinko 42 taškus, iš kurių 20 įsirašė ketvirtajame kėlinyje

• Komandos pirmoje mačo dalyje apsikeitė spurtais 15:0

Nesulaikomai rungtyniavęs Stephenas Curry 20 iš 42 taškų surinko ketvirtajame kėlinyje, iš viso pataikė 10 tritaškių bei jo vedama „Golden State Warriors“ (26-14) pasiekė nelengvą pergalę Sakramente.

29
32
9
62%
8/13

NBA tritaškių rekordu pažymėtame mače Steve'o Kerro kariauna 127:123 (43:29, 27:40, 26:34, 31:20) triumfavo prieš vietos „Kings“ (19-20).

Abi komandos šiame mače pataikė net 41 tritaškį. Tai – pirmas kartas NBA istorijoje, kuomet tiek viena, tiek kita ekipa tose pačiose rungtynėse peržengė 20-ies realizuotų tolimų metimų ribą: „Warriors“ įmetė 21 tritaškį, o „Kings“ – 20.

40-ies tritaškių rekordas buvo užfiksuotas 2018-ųjų vasarį, kai Minesotos „Timberwolves“ pataikė 19 tolimų metimų, o Klivlando „Cavaliers“ – 21.

Nuo pat mačo pradžios dominavusi „Warriors“ pirmajame ketvirtyje užfiksavo keturių iš eilės tritaškių seriją, kurią vainikavo Kevino Duranto dėjimas, 10-ąją rungtynių minutę svečių persvarą padidinęs iki 15 taškų – 37:22.

„Kings“ tokiu pat spurtu 15:0 atsakė jau antrajame ketvirtyje, kai jam įpusėjus Bogdano Bogdanovičiaus taiklios baudos sumažino šeimininkų deficitą iki vieno taško – 49:50.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Sakramento ekipa netgi pirmavo septyniais taškais – 103:96, bet tuoj pat tolimu metimu NBA čempionų deficitą iki keturių taškų sumažino Curry – 99:103.

„Warriors“ snaiperiui šiame ketvirtyje realizavus antrą tolimą metimą, Oklando ekipa išlygino rezultatą, o du Kevino Duranto taiklūs šuviai išvedė Kerro auklėtinius į priekį – 111:105.

Daugiausia pataiko: Kevin Durant

Likus žaisti 2 minutes ir 40 sekundžių, De'Aarono Foxo dvitaškis dar leido „Kings“ pirmauti – 121:120, tačiau tuomet Curry pelnė du taškus su pražanga, Andre Iguodala įdėjo iš viršaus ir svečiai jautėsi ramiai – 125:121.

Tašką rungtynėse padėjo lemiamos Curry baudos – 127:123.

Curry per 38 minutes iš viso pataikė 4 iš 6 dvitaškių, 10 iš 20 tritaškių, 4 iš 4 baudų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 6 kartus suklydo. Klay Thompsonas, Durantas ir Quinnas Cookas pataikė po 3 tritaškius.

„Kings“ gretose tolimais metimais žibėjo Buddy Hieldas, pataikęs 8 iš 13 ir surinkęs 32 taškus.

„Kings“: Buddy Hieldas 32 (8/13 trit.), Justinas Jacksonas 28 (5/7 trit.), Bogdanas Bogdanovičius 17 (5/17 metimai), Willie Cauley-Steinas 14 (6/13 dvit., 13 atk. kam.), Nemanja Bjelica 12 (9 atk. kam.).

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 42 (10/20 trit.), Kevinas Durantas 29 (3/7 trit., 9 rez. perd.), Klay Thompsonas 20 (3/6 trit.), Draymondas Greenas 12, Quinas Cookas 10 (3/4 trit.).