Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Gruodžio pabaigoje prie Sankt Peterburgo „Zenit“ (6-5) klubo vairo stojęs Joanas Plaza su naująja ekipa iškovojo pirmąją pergale. Ji VTB Vieningoje lygoje svečiuose 107:78 (24:23, 25:15, 25:21, 33:19) įveikė Permės „Parma“ (3-8) komandą su galingai žaidusiu Eigirdu Žukausku priešakyje.

Daugiausia pataiko: Philip Scrubb

Pralaimėjusiems 25-erių metų 201 cm ūgio Žukauskas per 33 minutes pelnė 24 taškus (6/10 dvit., 2/6 trit., 6/9 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Lietuvis užfiksavo savo naują rezultatyvumo rekordą VTB Vieningoje lygoje. Prieš tai mūsiškis daugiausiai buvo pelnęs 17 taškų.

Antrajame kėlinyje Permės ekipa dar buvo priekyje 2 taškais, tačiau tada „Zenit“ spurtavo 22:10 ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (46:36). Ketvirtąjį kėlinį Sankt Peterburgo krepšininkai pradėjo atkarpa 10:0 ir susikrovus 25 taškų persvarą (84:59) nugalėtojas buvo aiškus.

Prieš tai „Zenit“ su Plaza nusileido Maskvos srities „Chimki“ ir Kazanės UNIKS komandoms.

„Parma“: Eigirdas Žukauskas 24 (6/10 dvit., 2/6 trit., 6/9 baudos), Rashardas Kelly 17 (9 atk. kam.), Michaelas Kumphrey ir Kodi Justice po 9.

„Zenit“: Codi Milleris-McIntyre’as 16 (7 rez. perd.), Galis Mekelis 15 (10 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 14 (8 atk. kam.), Philipas Scrubbas 11.

2019-01-06 20:21
kwik-fit
Geros rungytnes musu zaidejo, geras stiprus asmeninis pasirodymas, linkime jam sekmes toliau taip ir dar geriau rungtyniauti.
2019-01-06 16:34
Lietuvoje neįvertintas žaidėjas jeigu po praėjusio sezono neturėjo gerų pasiūlymų. gerai, kad išvarė į tokią lygą ir dar dvejų metų kontraktas