• „Rockets“ namuose 125:113 įveikė „Nuggets“

• Capela pelnė 31 tašką ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą

• Hardenas pelnė 32 taškus ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo jau 13-asis mačas iš eilės, kada gynėjas pasiekia 30 taškų ribą

• Nutrūko „Nuggets“ penkių pergalių iš eilės serija

Clintas Capela sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes, o jo ir Jameso Hardeno vedama Hjustono „Rockets“ (23-16) ekipa NBA čempionate namuose 125:113 (33:35, 37:25, 26:29, 29:24) palaužė Vakarų konferencijos lyderių Denverio „Nuggets“ (26-12) krepšininkų pasipriešinimą.

31
34
9
71%
5/7

Capela per 37 minutes pelnė 31 tašką (13/18 dvit., 5/7 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius, o Hardenas per 40 minučių pelnė 32 taškus (1/3 dvit., 6/15 trit., 12/15 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei 6 kartus suklydo. Tai buvo 13-osios gynėjo rungtynės iš eilės, kada jis pasiekia bent 30 taškų ribą.

Lemiamą spurtą šeimininkai surengė likus kiek daugiau negu 5 minutėms iki rungtynių pabaigos, kada Hardenas ir P.J. Tuckeris pataikė iš toli ir „Rockets“ tapo nebepavejami (117:100).

„Nuggets“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po 5 iš eilės laimėtų rungtynių.

Vakarų konferencijos savaitės naudingiausiu žaidėju išrinktas serbas Nikola Jokičius pralaimėtojams per 28 minutes surinko 24 taškus (10/19 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 8 sykius.

„Rockets“ ekipai dėl traumų vis dar negali padėti Chrisas Paulas ir Ericas Gordonas.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (6/15 trit., 14 rez. perd., 6 kld.), Clintas Capela 31 (13/18 dvit., 9 atk. kam.), Geraldas Greenas ir P.J. Tuckeris (7/11 trit.) po 21.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (11/20 dvit., 13 atk. kam., 8 kld.), Monte Morrisas 21, Malikas Beasley ir Gary Harrisas po 14, Jamalas Murray 13.