Lengvą pergalę atsakomosiose Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės rungtynėse iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai namie 91:71 (24:21, 26:10, 18:19, 23:21) sutriuškino Anykščių „Puntuką-Jarimpeksą“.

Ir šiame mače Aloyzas Rudys buvo priverstas verstis ne visais krepšininkais. Dėl traumų ir ligų nežaidė Vaidotas Pridotkas, Marius Runkauskas, Grigorijus Šuchovtsovas ir Vitalijus Stanevičius.

Pirmosios šių komandų tarpusavio rungtynės Anykščiuose baigėsi kiek kuklesne „Neptūno“ pergale 90:83.

Klaipėdiečiai nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį. Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai laimėję kelių minučių atkarpą spurtu 10:0 buvo įgiję net 30 taškų persvarą (82:52).

35-ąją mačo minutę už ginčus su teisėjais diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas „Neptūno“ įžaidėjas Andrius Mažutis.

Šiose rungtynėse jau žaidė vos vakar į Klaipėdą atvykęs Vaidotas Pečiukas. Puolėjas per 24 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvitaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

„Neptūnas“: Remigijus Trakimas 17, Vaidotas Pečiukas 16, Jerelas Allenas 13, Paulius Počiuipa 12 (11 atk. kam.), Evaldas Dainys 12 (8 rez. perd.), Marius Kasiulevičius 7, Deividas Gailius 7, Andrius Mažutis 7.

„Puntukas-Jarimpeksas“: Arvydas Straupis 18, Nikolozas Vašakidze 16, Mantas Virbalas 13.

Kitame etape uostamiesčio ekipa kausis su Panevėžio „Techaso“ ir Marijampolės „Arvi-Sūduvos“ poros nugalėtojais.