Nuotr.: FIBA
  • Panevėžio „Lietkabelis“ svečiuose 71:78 nusileido Nymburko ČEZ

• Prastai ketvirtąjį kėlinį sužaidę svečiai jį pralaimėjo 16:25

• Nugalėtojus į pergalę vedė 20 taškų surinkęs Jaromiras Bohačikas

Tris kėlinius tarsi amerikietiškais kalneliais važiavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3-7) subyrėjo lemiamomis akimirkomis ir FIBA Čempionų lygos C grupės išvykos mače 71:78 (26:19, 6:18, 23:16, 16:25) nusileido Nymburko ČEZ (3-7) krepšininkams.

20
12
44%
4/9
38%
3/8

Pirmąsias tarpusavio rungtynes „Lietkabelis“ laimėjo 97:86, taigi jeigu komandos grupių etape surinks po tiek pat pergalių, pranašumą turės panevėžiečiai.

Svečiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo sėkmingiau ir Jamaro Wilsono tempiamas „Lietkabelis“ po amerikiečio tritaškio ketvirčio pradžioje pirmavo 60:54, tačiau tuomet Nenadas Čanakas legionierių pasodino ant suolo, o ČEZ surengė savąjį spurtą.

Eugene‘as Lawrence‘as smeigė tritaškį, tolimą metimą pridėjo Jaromiras Bohačikas, kuris kitoje atakoje pelnė taškus su pražanga ir Čekijos klubas kėlinio viduryje įgijo 5 taškų persvarą (69:64).

Likus trims minutėms, į aikštelę žengęs Wilsonas pataikė dvitaškį, tačiau Bohačikas dar kartą pataikė iš toli, o iki susitikimo pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms realizavo abu baudų metimus ir susitikimo baigtis tapo aiški – 76:68.

Būtent Bohačikas ir tapo pagrindiniu „Lietkabelio“ budelio. ČEZ lyderis pelnė 20 taškų (4/9 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 3/3 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„Lietkabelis“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 26:19. Vis tik Čanako auklėtiniai užstrigo antrajame ketvirtyje, per kurį sukrapštė viso labo 6 taškus, o tuo pasinaudoję ČEZ išsiveržė į priekį 37:32.

Po ilgosios pertraukos Wilsonas susmeigė tris tritaškius ir prieš lemiamą kėlinį iškėlė „Lietkabelį“ atgal į viršų, kuris vėl išsiveržė į priekį rezultatu 55:53. Vis tik žaidimo vadeles ketvirtajame kėlinyje ir vėl atleidę svečiai turėjo susitaikyti su nesėkme.

ČEZ: Jaromiras Bohačikas 20 (4/9 dvit., 3/8 trit.), Eugene‘as Lawrence‘as 16 (3/6 trit.), Petras Benda 8.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 18 (3/5 dvit., 3/4 trit.), Vaidas Kariniauskas 9, Paulius Valinskas ir Žiga Dimecas po 8.

2019-01-09 00:25