Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Septynioliktajame Eurolygos ture nutrūko dvylikos pergalingų Stambulo „Fenerbahče“ (15-2) rungtynių serija – Željko Obradovičiaus auklėtinius po pratęsimo 84:78 (13:23, 25:18, 19:13, 15:18, 12:6) palaužė Maskvos srities „Chimki“ (7-10).

12
19
3
67%
4/6

Prastai pirmąjį kėlinį pradėjusi „Chimki“ varžovus vijosi iki pat ilgosios pertraukos, o visa intriga persikėlė į rungtynių pabaigą.

Likus žaisti lygiai minutę, „Chimki“ pirmavo 69:67. Tuomet Maskvos srities klubo pranašumą dar labiau padidino vienas taiklus Anthony Gillo baudos metimas.

Kitoje aikštės pusėje svarbų dvitaškį iš po krepšio pataikė Nicolo Melli, o „Fenerbačhe“ ėmėsi pražangų taktikos.

Stefanui Markovičiui prametus du baudos metimus, Melli vėl sužibėjo – krepšininkas išprovokavo pražangą ir pataikydamas vieną baudos metimą komandas nukėlė į pratęsimą.

Jame savo sirgalių aktyviai palaikoma „Chimki“ spurtavo 6:2 ir pradėjusi tempti laiką, darkart privertė varžovus prasiženginėti.

Likus žaisti 20 sekundžių, „Chimki“ pirmavo 82:76 ir Obradovičius suskubo imti minutės pertraukėlės, tačiau rusų klubas žaidė šaltakraujiškai ir įtvirtino savo pergalę.

„Chimki“: Stefanas Markovičius 13, Anthony Gillas 12 (7 atk. kam.), Dee Bostas 12, Tony Crockeris 10.

„Fenerbahče“: Melih Mahmutoglu 18, Janas Veseley 17 (6/8 dvit.), Kostas Sloukas 11.