Danas Rapšys Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis
Marius Grigonis Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Edgaras Ulanovas Nuotr.: BNS
Brandonas Daviesas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Aaronas White'as Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta

Kauno „Žalgirio“ rūbinėje po pralaimėjimo Eurolygoje 58:79 Stambulo „Anadolu Efes“ klubui vyravo slogi nuotaika. 9 taškus kauniečiams pelnęs Marius Grigonis buvo rezultatyviausias savo ekipos gretose ir po dvikovos neišsiplėsdamas apie žaidimo detales apgailestavo dėl prasto pasirodymo.

Foto galerija

„Visi viską matė. Negalime taip žaisti“, – nedaugžodžiavo Grigonis.

Sekmadienį „Žalgiris“ buvo priverstas žaisti du pratęsimus Klaipėdoje prieš vietos „Neptūną“, tačiau kauniečių gynėjas pasiteisinimų neieškojo.

„Tai būtų tiesiog dar vienas pasiteisinimas, tačiau niekam nerūpi. Pasižiūrėjus į rezultatą ir lentelę, visiems pasidaro aišku“, – paklaustas, ar nepritrūko jėgų, sakė 22 minutes rungtyniavęs krepšininkas.

„Anadolu Efes“ iki šios Eurolygos dvikovos nepasižymėjo gera gynyba, tačiau „Žalgiris“ sužaidė nerezultatyviausią savo mačą šį sezoną. Marius teigė, jog varžovai visose aikštelės vietose šį vakarą buvo geresni.

„Jie buvo ir stipresni, ir agresyvesni. Kai taip pralaimime, truputį gėda. Ketvirtadienį vėl žaidžiame, todėl viską reikia kuo greičiau pamiršti“, – kalbėjo gynėjas.

Grigonis mano, jog šiandien Kauno klubas neparodė savo tikrojo veido.

„Mes turime žaisti kartu ir tikrai „Žalgiris“ nėra toks, kaip šiandien atrodė. Sunku, bet turime tai pamiršti ir žengti toliau“, – sakė Grigonis.

2019-01-08 23:05