Dešimtą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje iškovojo Kėdainių „Nevėžis“, savo aikštėje po pratęsimo 93:87 įveikęs Marijampolės „Arvi-Sūduvą“.

Ketvirto kėlinio pabaigoje abi ekipos turėjo progų iškovoti pergalę, tačiau netaikliai metė baudas. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 24 sekundes „Nevėžio“ krepšininkas Audrius Mineikis pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir padidino savo ekipos persvarą iki 70:69.

Po 13 sekundžių jau Virginijus Sirvydis galėjo baudomis išplėšti pergalę, tačiau ir jis pataikė tik vieną metimą iš dviejų. Mineikis dar spėjo išmesti kamuolį, tačiau metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsime šeimininkai iš karto šovė į priekį (84:76) ir iškovojo pergalę, pakėlusią juos į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

„Mes labai norėjome pelnyti pergalę. Šiuo metu, kai keli starto penketo žaidėjai gydosi traumas, likusieji žaidėjai atiduoda daugiau nei 100 procentų jėgų, – po rungtynių kalbėjo nugalėtojų vyriausiasis treneris Gintaras Leonavičius. – Darome viską, ką galime. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau nutraukėme pralaimėjimų seriją, pergalės sieksime ir kitose rungtynėse“.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 26 taškai (9 atk. kam., 5 per. kam.), Juozas Ramanauskas 16, Povilas Šakinis ir Benas Veikalas po 15, Aidas Viskontas 9.

„Arvi-Sūduva“: Vytautas Tatarūnas 27 (9 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 18 (7 atk. kam., 4 per. kam.), Virginijus Sivydis 14, Slobodanas Dundjerskis 9.

Axtin_az
Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 24 sekundes „Nevėžio“ krepšininkas Audrius Maneikis

Maneikis suduvos kasioras kaip ir.Taisomes...