Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
  • Pirėjo „Olympiakos“ per pratęsimą 91:87 patiesė Vitorijos „Baskonia“

• Mačo herojumi tapęs Kostas Papanikolaou pelnė 22 taškus ir pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą

• Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Olympiakos“ atsiliko 57:66

Pirėjo „Olympiakos“ (11-6) ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 9 taškų deficitą, tačiau Kostas Papanikolaou sugebėjo išplėšti pratęsimą, o jo metu Davido Blatto auklėtiniai 91:87 (20:22, 23:25, 12:15, 25:18, 11:7) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (7-10).

22
31
2
100%
4/4

Zachas LeDay surinko 6 taškus iš eilės, Nigelis Williamsas-Gossas smeigė tritaškį ir jau ketvirtojo kėlinio viduryje „Olympiakos“ grįžo į rungtynes, sumažindami savo deficitą iki minimumo (67:68).

Likusi rungtynių dalis vyko taškas į tašką, o pirmąjį nervų išbandymą atlaikė Luca Vildoza, kuris likus 13 sekundžių, realizavo baudų metimus ir padidino „Baskonia“ pranašumą iki 3 taškų (80:77).

Minutės pertraukėlių nebeturėję šeimininkai savo paskutinę ataką pradėjo gan chaotiškai, o kamuolys pasiekė Papanikolaou, kuris per daug nedvejojęs švystelėjo kamuolį iš toli, o šis atsimušė nuo lentos bei skrodė tinklelį – 80:80.

„Baskonia“ dar turėjo 3,7 sekundės, tačiau taip pat buvo išnaudojusi minučių pertraukėlių limitą ir Vildozo buvo priverstas mesti metimą iš aikštės vidurio, kuris tikslo nepasiekė.

Pratęsimas prasidėjo „Olympiakos“ dominavimu. Papanikolaou smeigė dar vieną tritaškį, Georgios Printezis bei LeDay pridėjo po dvitaškį ir šeimininkai greitai įgijo 5 taškų persvarą (87:82).

„Baskonia“ dar buvo priartėjusi per 4 taškus (85:89), tačiau LeDay pataikė dar vieną metimą ir mačo baigtis tapo aiški – 91:85.

Rungtynių herojumi tapęs Papanikolaou pagerino savo rezultatyvumo karjeros rekordą. Puolėjas pelnė 22 taškus (0/3 dvitaškių, 6/7 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

„Olympiakos“: Zachas LeDay 23 (10/13 dvit., 9 atk. kam., 30 naud. bal.), Kostas Papanikolaou 22 (6/7 trit., 31 naud. bal.), Georgios Printezis 19 (9/19 dvit., 0/4 trit.), Nigelas Williamsas-Gossas 17 (3/5 trit.).

„Baskonia“: Luca Vildoza 19 (4/7 dvit., 2/7 trit.), Marcelinho Huertas (7/9 dvit.) ir Vincentas Poirier (8/9 dvit., 12 atk. kam.) po 17, Darrunas Hilliardas 13, Johannesas Voigtmannas 10.

2019-01-08 23:25
Kas cia ispudingo?
2019-01-08 23:24
xxx
Gražiai išsigelbėjo oly, pergalė paranki, na tik problema, kad patys nesugebėjome laimėti