Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta
  • Madrido „Real“ svečiuose 67:75 pranoko Las Palmo „Gran Canaria“

• Rudy Fernandezo tritaškiai leido Madrido klubui atitrūkti saugiu atstumu

• Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Sergio Llullas pelnė 16 taškų

Rudy Fernandezas prabilo tada, kai Madrido „Real“ (14-3) ekipai reikėjo labiausiai. Du svarbius tritaškius mačo pabaigoje pataikęs ispanas paklojo rimtus pamatus „Karališkojo“ klubo pergalei svečiuose 75:67 (16:15, 11:19, 25:22, 23:11) prieš Las Palmo „Gran Canaria“ (6-11).

16
18
4
100%
3/3

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, Fernandezas smeigė tritaškį ir padidino „Real“ persvarą iki 4 taškų (66:62). Po šio epizodo abi komandos sunkiai ieškojo kelių krepšio link, o tylą nutraukė Marcusas Erikssonas.

Pastarasis, iki mačo pabaigos likus mažiau nei trims minutėms, pataikė vieną baudos metimą ir šeimininkų deficitą sumažino iki trijų taškų (63:66). Vis tik jau kitoje atakoje Fernandezas atseikėjo antrąją tolimą bombą, o dar po kiek laiko Jeffrey Tayloras pridėjo dvitaškį ir prasidėjus paskutinei minutei, svečių persvara siekė 6 taškus (71:65).

Po šio epizodo „Gran Canaria“ surengė dar vieną nesėkmingą išpuolį ir nugalėtojas klausimų nebekėlė.

„Real“ prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui atsiliko 52:56, tačiau Pablo Laso auklėtinius į rungtynes sugrąžino laimėta atkarpa 8:4 ketvirčio pradžioje.

Nugalėtojų komandoje labiausiai išsiskyrė Sergio Llullas, kuris pelnė 16 taškų (3/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 1/1 baudų metimas), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

„Gran Canaria“: Albertas Oliveris ir Eulis Baezas (4/8 dvit.) po 12, Oriolas Pauli 11.

„Real“: Sergio Llullas 16 (3/3 dvit., 3/7 trit.), Rudy Fernandezas 11 (3/7 trit.), Gustavo Ayonas ir Anthony Randolphas po 10.

2019-01-09 09:36