• „Pacers“ išvykoje 123:115 įveikė „Cavaliers“ klubą

• Starto penkete rungtynes pradėjęs Sabonis pelnė 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius

• „Pacers“ vis dar negalėjo padėti peties sužeidimą besigydantis Turneris

• „Cavaliers“ tai buvo jau 10-oji nesėkmė iš eilės

Domantas Sabonis antras rungtynes iš eilės starto penkete pakeitė Mylesą Turnerį, kuris gydosi peties sužeidimą, o jo atstovaujamas Indianos „Pacers“ (27-13) klubas NBA čempionate išvykoje 123:115 (38:16, 25:27, 29:36, 31:36) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (8-33).

26
27
73%
8/11
5

Sabonis per 34 minutes pelnė 15 taškų (7/12 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius perėmė kamuolį. Ilgiau šį sezoną lietuvis rungtyniavo tik mače su San Antonijaus „Spurs“ klubu.

Viskas rungtynėse išaiškėjo jau pirmajame kėlinyje, kurį vieni iš Rytų konferencijos lyderių laimėjo 38:16.

Šeimininkai po tokios prastos dvikovos pradžios stengėsi reabilituotis ir lemiamame ketvirtyje, likus kiek daugiau negu vienai minutei, sumažino atsilikimą iki 5 taškų (110:115), tačiau kitoje atakoje Victoras Oladipo smeigė tritaškį ir nulėmė mačo baigtį (118:110).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Thaddeusas Youngas, kuris per 36 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 3/3 trit., 1/3 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Cavaliers“ ekipai, kiuriai tai buvo jau 10-oji nesėkmė iš eilės, 26 taškus (9/15 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.) pelnė Jordanas Clarksonas.

„Cavaliers“: Jordanas Clarksonas 26, Alecas Burksas 19, Cedi Osmanas ir Tristanas Thompsonas (13 atk. kam.) po 15, Collinas Sextonas 14, Cameronas Payne'as 10.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 26, Bojanas Bogdanovičius 23, Victoras Oladipo 17, Domantas Sabonis 15 (9 atk. kam.), Cory Josephas 11.