Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Klay Thompsono vedama „Golden State Warriors“ (27-14) ekipa nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją namuose. NBA čempionai savo aikštėje 122:95 (31:25, 30:24, 33:19, 28:27) sutriuškino Niujorko „Knicks“ (10-31) klubą.

43
36
44%
7/16
85%
11/13

Thompsonas per 34 minutes pelnė 43 taškus (11/13 dvit., 7/16 trit.), o Stephenas Curry surinko pirmąjį dvigubą dublį šį sezoną. Gynėjas pelnė 14 taškų (2/7 dvit., 3/12 trit., 1/1 baud.) ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų (geriausias asmeninis rezultatas šį sezoną).

Šeimininkai spurtavo antrojo kėlinio pabaigoje, kai jį užbaigė atkarpa 13:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (61:49). Vėliau „Warriors“ persvara tik augo.

Trijų pralaimėjimų serija namų arenoje buvo ilgiausia per Steve'o Kerro erą NBA čempionų gretose.

„Manau, kad visos geros komandos turi gerą rezultatą savo aikštėje. Mes turime kuo greičiau atstatyti gerą rezultatą „Oracle“ arenoje“, – po pergalės kalbėjo Kerras.

„Warriors“ šį sezoną namuose iškovojo 16 pergalių ir patyrė 6 nesėkmes.

DeMarcusas Cousinsas sparčiai sveiksta po Achilo operacijos, o jo sugrįžimas planuojamas dar šį mėnesį.

„Warriors“: Klay Thompsonas 43 (11/13 dvit., 7/16 trit.), Kevinas Durantas 24 (6 kld.), Stephenas Curry 14 (14 rez. perd.), Draymondas Greenas 2 (11 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Knicks“: Mario Hezonja 19, Timas Hardaway 13, Enesas Kanteris (16 atk. kam.) ir Kevinas Knoxas po 12, Allonzo Trieras 11, Trey Burke'as 10.