Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • Maskvos CSKA išvykoje 80:65 pranoko Stambulo „Daruššafaka“

• CSKA pataikė 2 tritaškius iš 14, kuomet „Daruššafaka“ – 4 iš 18

• Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Nando De Colo pelnė 17 taškų

Dar vieną pergalę Eurolygoje pasiekė Maskvos CSKA (13-4) klubas, kuris svečiuose 80:65 (25:16, 19:18, 16:15, 20:16) susitvarkė su turnyro autsaideriais Stambulo „Daruššafaka“ (2-15).

17
19
100%
4/4
83%
5/6

CSKA pagrindinius pamatus pergalei sudėjo dar pirmajame ketvirtyje. Nikita Kurbanovas pataikė tritaškį, Othello Hunteris surinko 4 taškus paeiliui, o Cory Higginsas pridėjo dvitaškį ir Rusijos ekipa kėlinio viduryje jau pirmavo 13:4.

Svečiai mačo eigą galutinai nusprendė ketvirtajame kėlinyje. Nando De Colo pataikė iš toli ir pridėjo dvitaškį, du taškus pelnė Willas Clyburnas, o CSKA spurtavo 15:5 ir iki mačo pabaigos likus daugiau nei 3 minutėms, Rusijos ekipos persvara tapo triuškinama – 75:56.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs De Colo pelnė 17 taškų (5/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Abi ekipos šį vakarą itin prastai atakavo iš toli. CSKA realizavo viso labo 2 tolimus metimus iš 13 (15 proc.), o „Daruššafaka“ pataikė 22 proc. tritaškių (4/18).

„Daruššafaka“: Kartalas Ozmižrakas 13 (3/5 trit.), Jonas Diebleris ir Jeremy Evansas po 8.

CSKA: Nando De Colo 17 (5/6 dvit.), Cory Higginsas 13, Sergio Rodriguezas 11 (5/5 dvit.), Willas Clyburnas 10.

2019-01-09 22:35
cole nuostabiai atrodo su buducnost. o juk galejo zalgiris paimt, be galo praverstu dabar