Nuotr. PA Images-Scanpix
  • Tel Avivo „Maccabi“ namie 81:76 įveikė Podgoricos „Budučnost“

• Šeimininkai ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtavo 10:2 ir taip susikrovė pergalingą pranašumą

• Nugalėtojams Scottie Wilbekinas pelnė 16 taškų

Rungtynių pabaigoje puikią atkarpą sužaidęs Tel Avivo „Maccabi“ (6-11) atsitiesė po nesėkmės prieš Madrido „Real“ ir savų žiūrovų akivaizdoje 81:76 (12:18, 22:19, 25:23, 22:16) palaužė Podgoricos „Budučnost“ (3-14).

12
19
100%
6/6
7

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 5 minutėms, „Maccabi“ pirmavo 69:68, tačiau tuomet Johnny O‘Bryantas ir Scottie Wilbekinas smeigė po tritaškį, o Yovelis Zoosmanas ir Deandre Kane‘as pridėjo po dvitaškį bei 10:2 spurtavę šeimininkai, likus mažiau nei 2 minutėms, nutolo 9 taškais (79:70).

Vis tik „Budučnost“ pasiduoti neketino ir per mažiau nei minutę surinko 6 greitus taškus bei po Coty Clarke‘o taškų, likus 12 sekundžių, savo atsilikimą sumažino iki 3 taškų (76:79).

Kaip bebūtų, Wilbekinas kitoje atakoje realizavo abu baudų metimus ir tokiu būdu įtvirtino savo komandos pergalę – 81:76.

Būtent šis amerikietis ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Wilbekinas pelnė 16 taškų (4/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 16 (4/7 dvit.), Tarikas Blackas 12 (7 atk. kam.), Deandre Kane‘as 11 (5/9 dvit.), Johnny O‘Bryantas 10.

„Budučnost“: Norrisas Cole‘as 25 (9/12 dvit., 27 naud. bal.), Earlas Clarkas 13 (3/10 dvit.), Edwinas Jacksonas (1/6 trit.) ir Coty Clarke‘as po 10.