Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Europos taurės „Top 16“ etapo E grupėje, kurioje varžosi ir Vilniaus „Rytas“, įsivyravo keturių komandų lygybė. Po Belgrado „Partizan“ (1-1) pergalės namuose 78:66 (19:13, 18:15, 13:15, 28:23) prieš Roko Giedraičio ginamą Berlyno ALBA (1-1) visos grupės komandos turi po vieną laimėjimą.

2
15
12
2

Pralaimėjusių ekipai Rokas Giedraitis per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 11 naudingumo balus.

Kitą savaitę Giedraitis sužais pirmąsias rungtynes prieš savo buvusią komandą „Rytą“. Mačas vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Pirmojo kėlinio antroje pusėje „Partizan“ išsiveržė į priekį 12:11 ir daugiau ALBA krepšininkams pirmauti nebeleido. Andrea Trinchieri auklėtiniai ketvirtojo kėlinio viduryje pirmavo 5 taškais (65:60), o tuomet surengė atkarpą 11:3 ir įgijo 13 taškų pranašumą (76:63).

„Partizan“: Vanja Marinkovičius 14, Jockas Landale’as 13 (6/7 dvit.), Nikola Jankovičius 11 (7 atk. kam.), Bandja Sy ir Marcusas Paige’as po 10, Rade Zagoracas 8.

ALBA: Martinas Hermannssonas 16 (5/6 dvit.), Rokas Giedraitis 11 (3/6 trit.), Luke’as Sikma 10 (8 rez. perd.), Johannesas Thiemannas 8.