Šeštąją nesėkmę ULEB taurės varžybų C grupėje patyrė Ploesčio „CSU Asesoft“ krepšininkai, išvykoje 64:72 (13:15, 17:13, 17:20, 17:24) nusileidę Stambulo „Galatasaray“ ekipai.

Baigiantis pirmajam kėliniui aikštės šeimininkai buvo įgiję 5 taškų persvarą (15:10), tačiau rumunai spurtavo 9:0 ir prasidėjus antrajam ketvirčiui persvėrė rezultatą (19:15). Vis dėlto išlaikyti persvaros rumunams nepavyko, o iki ketvirtojo kėlinio pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą.

Vis dėlto paskutinę rungtynių atkarpą kiek sėkmingiau sužaidę turkai įgijo 5 taškų pranašumą (64:59), kurį pasinaudoję varžovų klaidomis padidino ir šventė šeštąją pergalę.

•

Be keitimų rungtyniavęs Arvydas Čepulis pralaimėjusiems pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 2 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė. Lietuvio sąskaitoje – 12 naudingumo balų.

Tomas Gaidamavičius Rumunijos klubui per 26 minutes įmetė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo. Iš viso jis surinko 14 naudingumo balų.

„Galatasaray“: Dee Brownas 21, Charlesas Gainesas 15 (9 atk. kam.), Chrisas Owensas 14, Cuneytas Erdenas 12.

„CSU Asesoft“: Darius Hargrove 15, Rashardas Griffithas 13 (7 atk. kam.), Arvydas Čepulis 12, Bojanas Obradovičius 8, Tomas Gaidamavičius 6 (6 rez. perd.), Virgilas Carutasu 6.