• Milano klubas namie 85:90 nusileido „Barcelonos“ ekipai

• Gudaitis pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius

• Kuzminskas surinko 8 taškus ir 6 atkovotus kamuolius

• „Barcelonai“ prancūzų duetas Heurtelis ir Seraphinas pelnė 37 taškus

Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Milano „AX Armani Exchange“ (8-9) Eurolygos turnyre patyrė devintąjį pralaimėjimą. Šįsyk Italijos klubas savo aikštėje palaikomas beveik 9 tūkst. sirgalių 85:90 (16:17, 21:19, 20:29, 28:25) nusileido „Barcelonos“ (10-7) krepšininkams.

21
27
83%
5/6
56%
5/9

Po šios nesėkmės Milano klubas turnyrinėje lentelėje dalijasi 7-9 vietomis su Atėnų „Panathinaikos“ ir Miuncheno „Bayern“. Tuo metu „Barcelona“ pagerino savo pozicijas šeštoje vietoje.

Tuo metu Kuzminskas per 18 minučių įmetė 8 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), sugriebė 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas, vieną sykį prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Gudaitis per 32 žaidimo minutes įmetė 16 taškų (5/7 dvit., 6/8 baudos), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas, keturis sykius suklydo, keturis kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Artūro Gudaičio dėjimas:

„Barcelona“ į priekį šovė trečiajame kėlinyje, kai po spurto 18:6 trijų taškų deficitą pavertė 9 taškų persvara.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei ispanai pirmavo 8 taškais (84:76), bet Jeffas Brooksas ir Mike’as Jamesas realizavo baudos metimus ir italų deficitą sumažino iki 4 taškų.

Likus 8 sekundėms po Vladimiro Micovo tritaškio „AX Armani Exchange“ deficitas sumažėjo iki 3 taškų (83:86), tačiau galiausiai Thomasas Heurtelis pataikė abi baudas ir šeimininkams šansų nebeliko.

Katalonus į pergalę vedė prancūzų duetas. Thomasas Heurtelis pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 2/3 trit., 5/6 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus. Tuo metu Kevinas Seraphinas per 22 minutes įmetė 16 taškų (7/13 dvit., 2/2 baudos) bei atkovojo 4 kamuolius.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas (4/8 trit., 6 rez. perd.) ir Mike’as Jamesas (7 atk. kam., 8 rez. perd., 33 naud. balai) po 20, Artūras Gudaitis 16 (7 atk. kam.), Jeffas Brooksas 11, Mindaugas Kuzminskas 8 (6 atk. kam.).

„Barcelona“: Thomasas Heurtelis 21 (7/12 metimai, 6 rez. perd.), Kevinas Seraphinas 16, Adamas Hanga 15 (5/5 dvit.), Pau Ribas 11 (6 rez. perd.).