Nuotr. Reuters
  • „Bucks“ išvykoje 116:109 nugalėjo „Rockets“

• Giannis Antetokounmpo pelnė 27 taškus, atkovojo 21 kamuolį ir surinko 38 naudingumo balus

• Jamesas Hardenas įmetė 42 taškus ir surinko 31 naudingumo balą

• Ketvirtojo kėlinio pradžioje graikas kamuoliu pataikė Hardenui į galvą, o kamuolys atšoko jam atgal. Iškart po to Antetokounmpo perdavė kamuolį Ersanui Ilyasovai, o šis smeigė tritaškį

Giannio Antetokounmpo ir Jameso Hardeno akistatoje abu krepšininkai savo komandose buvo rezultatyviausi, tačiau pergalę šventė „Bucks“ (29-11) klubas.

27
38
21
79%
11/14

Milvokio ekipa Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 116:109 (26:29, 28:31, 38:23, 24:26) nugalėjo Hjustono „Rockets“ (23-17) krepšininkus.

Graikas Antetokounmpo per 36 minutes surinko įstabų dvigubą dublį – pelnė 27 taškus (8/15 dvit., 0/1 trit., 11/14 baud. met.), atkovojo 21 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 38 naudingumo balus.

Statistinėje atkovotų kamuolių grafoje krepšininkas užfiksavo geriausią pasirodymą ne tik šiame sezone, bet ir visoje karjeroje NBA.

Savo ruožtu Hardenas į varžovų krepšį atseikėjo 42 taškus (7/14 dvit., 6/16 trit., 10/11 baud. met.), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, vieną varžovų metimą blokavo, tačiau net 9 kartus suklydo, taip surinkdamas 31 efektyvumo balą.

Tai buvo jau šeštosios rungtynės iš pastarųjų aštuonerių, kai amerikietis pelnė 40 ar daugiau taškų. Maža to, 14-oje susitikimų paeiliui krepšininkas rinko bent 30 taškų ir taip sukūrė ilgiausią tokių dvikovų seriją nuo 2003 metų.

Beje, net 11 rungtynių iš eilės Hardenas pataikė bent 5 tritaškius.

„Rockets“ reikalus sujaukė trečiasis kėlinys, kuriame svečiai spurtavo, o šeimininkų pataikymas žymiai suprastėjo. „Bucks“ ketvirtį laimėjo 15 taškų persvara (38:23) ir pirmavo 92:83.

Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo pažymėta kuriozu, kai Antetokounmpo, žaisdamas nugara, norėjo permesti kamuolį kitame krašte stovinčiam Malcolmui Brogdonui. Tiesa, perdavimas tikslo nepasiekė, tačiau grįžo graikui atgal, mat aukštaūgis kamuoliu pataikė Hardenui į galvą.

GM: 38

Iškart po to Antetokounmpo grąžino kamuolį prie tolimojo metimo atžymos esančiam Ersanui Ilyasovai, o šis sviedė ir pataikė tritaškį.

Bendrai Teksaso valstijos komanda pataikė 18 iš 48 tritaškių ir iš tolimojo nuotolio atakavo 38 procentų taiklumu.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 42 (11 atk. kam., 6 rez. perd., 31 naud. bal.), Clintas Capela 18 (13 atk. kam.), Geraldas Greenas 16, Austinas Riversas 13, P.J. Tuckeris 8 (8 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (21 atk. kam., 5 rez. perd., 38 naud. bal.), Malcolmas Brogdonas 24 (5 atk. kam.), Khrisas Middletonas 15, Sterlingas Brownas 13, Ersanas Ilyasova (7 atk. kam.) ir Ericas Bledsoe (5 rez. perd.) po 10.