• „Lakers“ namuose 113:100 įveikė „Pistons“ ekipą

• Kyle'as Kuzma per 29 minutes pelnė 41 tašką ir pagerino savo karjeros NBA rezultatyvumo rekordą

• Puolėjas vien per trečiąjį ketvirtį pelnė 22 taškus

• „Lakers“ vis dar verčiasi be traumuoto LeBrono Jameso pagalbos, kuris gydosi kirkšnies traumą

Kyle'as Kuzma sužaidė fantastiškas rungtynes, o jo vedamas Los Andželo „Lakers“ (23-19) klubas NBA čempionate namuose 113:100 (20:24, 35:23, 34:30, 24:23) įveikė Detroito „Pistons“ (17-22) ekipą.

41
29
67%
4/6
79%
11/14

Kuzma per 29 minutes pelnė 41 tašką (11/14 dvit., 5/10 trit., 4/6 baud.), o tai yra asmeninis krepšininko karjeros rezultatyvumo rekordas. Puolėjas taip pat sugriebė 2 kamuolius ir tiek pat sykių suklydo.

Visus taškus Kuzma surinko per tris kėlinius – ketvirtajame kėlinyje antrametis lygos žaidėjas ant parketo nebepasirodė.

Po pertraukos šeimininkams pavyko įgyti dviženklį pranašumą (72:57), o Kuzma vien per trečiąjį kėlinį pelnė 22 taškus.

Vis dar be kirkšnies traumą besigydančio LeBrono Jameso rungtyniaujantys „Lakers“ krepšininkai triuškinti savo varžovus pradėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje po spurto 11:2 (98:79).

Vienu metu šeimininkų pranašumas siekė 23 taškus (107:84) ir tik paskutinėmis minutėmis svečiams pavyko aptirpdyti atsilikimą (100:113).

Tai buvo antroji „Lakers“ pergalė iš eilės ir trečioji per aštuonerias rungtynes, kai komanda verčiasi be LeBrono.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 41 (11/14 dvit., 5/10 trit.), Michaelas Beasley 19, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 15, Ivica Zubacas 11 (9 atk. kam.), JaVale'as McGee ir Brandonas Ingramas (9 atk. kam.) po 10.

„Pistons“: Blake'as Griffinas 16, Langstonas Galloway ir Reggie Jacksonas po 15, Reggie Bullockas 13, Luke'as Kennardas 12.

2019-01-10 18:56
bent jau prisifantazuoiji, kad kazkas sake, kad kuzma geresnis uz lebronas :D
2019-01-10 13:43
...
Tik paskutinis vaflis gali teigti, jog Lakers geriau lošia be LBJ. o Kuzma geras žaidėjas, bet stabilumo nulis, Ingram išvis lavonas.
2019-01-10 12:05
G
Kuris cia vaflis sake, kad is kyzmos nieko gero? Antras po lebrono lakersuose. Grizo ir iskart dvi pergales
2019-01-10 11:47