Septintąją pergalę ULEB taurės turnyre iškovojo Valensijos „Pamesa“ ekipa, išvykoje 74:73 (20:16, 29:18, 10:12, 15:27) nugalėjusi be traumą patyrusio Tomo Delininkaičio žaidusią Mariupolio „Azovmaš“ komandą.

Nepaisant ketvirtosios nesėkmęs per devintąsias rungtynes Ukrainos čempionai išliko trečioje D grupės vietoje.

Nuo susitikimo pradžios į priekį išsiveržę ispanai baigiantis trečiajam ketvirčiui buvo įgiję 20 taškų persvarą (59:39), tačiau atsipalaidavimas jiems vos nekainavo pergalės.

Per paskutines 12 mačo minučių „Pamesa“ likus žaisti pusantros minutės leido ukrainiečiams priartėti iki 3 taškų (62:65), tačiau netrukus Valensijos ekipa padidino pranašumą iki saugesnio 4 taškų atstumo (68:64).

Išlyginti ar persverti rezultato ukrainiečiams trūko laiko – aidint finalinei mačo sirenai iš toli pataikęs Tyusas Edney sušvelnino deficitą iki minimumo.

•

Fotis Katsikaris (Valensijos „Pamesa“ ekipos vyriausiasis treneris): „Pirmąsias grupės rungtynes su „Azovmaš“ mes sužaidėme labai gerai, tačiau šiandien mums nebuvo gera diena. Rungtynių pabaiga manęs nenustebino, nes žinojau, jog „Azovmaš“ turi patyrusių krepšininkų, kurie taip lengvai nepasiduos. Turėjome ir antroje susitikimo dalyje žaisti taip pat užsidegę, kaip ir per pirmuosius kėlinius“.

Sergejus Zavalinas (Mariupolio „Azovmaš“ komandos strategas): „Svarbiausias rungtynių momentas buvo antrajame kėlinyje, kuomet mes atsilikome 11 taškų skirtumu. Tai buvo viena pagrindinių pralaimėjimo priežasčių. Krepšinis toks žaidimas, kuriame laimi daugiau taškų surinkusi komanda“.

•

Starto penkete rungtynes pradėjęs Mindaugas Timinskas nugalėtojams per 19 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 3 pražangas, tačiau 1 kartą prasižengė.

„Azovmaš“: Tyusas Edney 18, Panagiotis Liadelis 16, Rodney Bufordas 14 (9 atk. kam.).

„Pamesa“: Victoras Claveras 16, Albertas Oliveris 15, Shammondas Williamsas 14, Stanko Baračas 11, Rubenas Douglasas 10.