• „Anadolu Efes“ savo aikštėje 81:72 įveikė „Chimki“

• Turkijos klubas iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

• Vasilije Micičius pelnė 16 taškų ir pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus

• „Anadolu Efes“ užima ketvirtąją vietą

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Vasilije Micičiaus traukiama Stambulo „Anadolu Efes“ (12-6) ekipa, kuri savo aikštėje 81:72 (23:16, 13:18, 26:17, 19:21) susitvarkė su Maskvos srities „Chimki“ (7-11).

16
21
50%
3/6
8

Po šio laimėjimo „Anadolu Efes“ užima ketvirtąją vietą turnyre. Tuo metu be Aleksejaus Švedo rungtyniaujanti „Chimki“ kartu su Kauno „Žalgiriu“ ir Vitorijos „Baskonia“ dalijasi 10-12 vietomis.

Po dviejų kėlinių turkai turėjo tik 2 taškų pranašumą, tačiau trečiojo ketvirčio pradžioje surengė spurtą 11:2 ir įgijo 11 taškų atotrūkį (47:36). Kėlinio pabaigoje Ergino Atamano auklėtinių pranašumas pasiekė 17 taškų (57:40).

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Chimki“ kelis kartus buvo priartėjusi iki 6 taškų deficito, tačiau „Anadolu Efes“ arčiau neprisileido ir šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė serbas Micičius, kuris buvo rezultatyviausias. Gynėjas pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit., 3/3 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Buvęs žalgirietis buvo per žingsnį nuo savo rezultatyvių perdavimų rekordo (9) pakartojimo.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 16 (8 rez. perd.), Adrienas Moermanas (9 atk. kam.), Jamesas Andersonas ir Bryantas Dunstonas po 11, Brockas Motumas ir Dogušas Balbay po 7.

„Chimki“: Jordanas Mickey 14 (9 atk. kam., 3 bl.), Tony Crockeris 12, Anthony Gillas 10, Stefanas Markovičius ir Andrejus Zubkovas po 8.

bostas, kad ir nuvyle praeitas metais, si sezona butu daug geriau nei desralupis, ir nemazai pridetu komandai.