Septintąją pergalę ULEB taurės varžybų F grupėje šventė Maskvos „Dinamo“ krepšininkai, namie 107:73 (40:20, 17:24, 24:12, 26:17) sutrypę grupės autsaiderę Atėnų „Panellinios“ ekipą.

Rusai varžovus pasiuntė į nokdauną jau pirmajame ketvirtyje, kurį laimėjo net 40:20. Nors antrajame ketvirtyje gynybą pagerinę graikai bandė nepaleisti varžovų, po didžiosios pertraukos „Dinamo“ ėmė galutinai triuškinti graikus ir šventė įspūdingą pergalę.

•

Svetislavas Pesičius (Maskvos „Dinamo“ ekipos vyriausiasis treneris): „Žinoma esu patenkintas, tuo, kaip žaidėme antroje mačo dalyje. Pasiekėme neblogų rezultatų, tačiau yra sunku išlikti susikaupusiam visas rungtynes, ypač jei po pirmojo ketvirčio pirmauji 20 taškų skirtumu. Esu patenkintas savo krepšininkų užsidegimu, nes visas 40 minučių kontroliuoti mačo eigą nėra lengva“.

Ilias Zouros (Atėnų „Panellinios“ komandos strategas): „Tai, kad „Dinamo“ yra puiki komanda žinojome dar prieš atvykdami čia – su varžovais kovojome tik du kėlinius. Buvo sunku, nes jau septintąją rungtynių minutę atsilikome 20 taškų skirtumu. Šį vakarą vertėmės be dviejų aukštaūgių, o savo ekipoje privalome atlikti tam tikrus pakeitimus“.

•

Starto penkete rungtynes pradėjęs Robertas Javtokas nugalėtojams per 16 minučių pelnė 12 taškų (6/8 dvitaškių) ir atkovojo 2 kamuolius. Iš viso lietuvio sąskaitoje – 12 naudingumo balų.

„Dinamo“: Henry Domercantas 21, Sergejus Bykovas 17, Travisas Hansenas 17, Robertas Javtokas 12, Milošas Vujaničius 11, Antonis Fotsis 10 (11 atk. kam.).

„Panellinios“: Milanas Dozetas 17, Lewisas Simsas 15 (8 atk. kam.), Anthony Grundy 15, Evangelos Sklavos 15.