Nuotr. Facebook.com
  • „Real“ namuose 94:78 nugalėjo „Olympiakos“

• Anthony Randolphas šeimininkams surinko 16 taškų ir 26 naudingumo balus

• „Real“ tai buvo trečioji pergalė Eurolygoje paeiliui

Anthony Randolphas buvo žaidėjas, per lemiamas 10 minučių įkvėpęs komandą ir vaidinęs lyderio rolę. Jo vedama Madrido „Real“ (15-3) Eurolygos susitikime namuose užtikrintai 94:78 (28:23, 26:23, 18:17, 22:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ (11-7).

16
26
8
3

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmęs „Real“ laimėjo visus ketvirčius ir pirmaujančios komandos pozicijos neužleido viso susitikimo metu. Po pirmųjų dviejų kėlinių Madrido klubas į rūbinę patraukė pirmaudamas 8 taškais (54:46).

Ilgoji pertrauka šiek tiek pagyvino Pirėjo ekipą, tačiau per trečiąjį ketvirtį varžovams buvo vis tiek nusileista minimaliu skirtumu ir po 30 rungtynių minučių Ispanijos sostinės komanda išlaikė 9 taškų pranašumą (72:63).

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms šeimininkai pirmavo 84:72, o toliau netaiklių metimų seriją pratęsusi „Olympiakos“ savo deficitą tik didino.

Likus kiek daugiau nei minutei „Real“ užtikrintai buvo priekyje 91:74 ir šansų svečiai iš Pirėjo jau nebeturėjo, todėl sutvarkiusi visus formalumus Madrido komanda triumfavo.

Naudingiausiai ir rezultatyviausiai „Real“ gretose žaidė Randolphas, surinkęs 16 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojęs 8 ir perėmęs 3 kamuolius bei surinkęs 26 efektyvumo balus.

„Real“ tai buvo trečioji pergalė Eurolygoje paeiliui. Tuo metu „Olympiakos“ šiuo pralaimėjimu nutraukė dviejų sėkmingų rungtynių seriją.

„Real“: Anthony Randolphas 16 (8 atk. kam., 26 naud. bal.), Facundo Campazzo (5 rez. perd.) ir Gustavo Ayonas (7 atk. kam.) po 13, Jeffery Tayloras 11 (5 rez. perd.), Gabrielis Deckas 9.

„Olympiakos“: Zachas Leday‘us 15 (8 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas 13 (5 rez. perd.), Vassilis Spanoulis (11 rez. perd.) ir Georgios Bogris po 12, Georgios Printezis 11.