Ketvirtąją nesėkmę ULEB taurės varžybų G grupėje patyrė Atėnų „Panionios“ ekipa, namie po permainingos ir atkaklios kovos 74:79 (17:25, 18:16, 20:13, 19:25) nusileidusi grupės lyderiams Las Palmo „Gran Canarias“ krepšininkams.

Po trijų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo minimaliu skirtumu, tačiau jo išlaikyti jiems neleido klaidos. Pasinaudoję graikų slystelėjimais Las Palmo krepšininkai išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę.

•

Nenadas Markovičius (Atėnų „Panionios“ ekipos vyriausiasis treneris): „Neturime verkti dėl pralaimėjimo, o toliau dirbti ir mąstyti apie ateinančius mačus. Turėjome geras galimybes laimėti susitikimą, tačiau to nepadarėme. Neblogai atakavome iš toli, tačiau baudos aikštelėje mums daug ko stigo“.

Salva Maldonado (Las Palmo „Gran Canaria“ komandos strategas): „Ši pergalė svarbi ne tik padėčiai turnyrinėje lentelėje, bet ir mūsų charakterio ugdymui. Nenuleidome rankų, kai varžovai buvo išsiveržę į priekį ir išlikome. Noriu padėkoti žaidėjams už komandinį žaidimą ir jų susikaupimą lemiamomis mačo akimirkomis“.

•

Antanas Kavaliauskas pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 3 taškus (1/4 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 1 kartą pats pažeidė taisykles. Iš viso lietuvio sąskaitoje – 7 naudingumo balai.

„Panionios“: Ioannis Georgallis 22, Bradas Newley 21, Haris Mujezinovičius 8.

„Gran Canarias“: Niklas-Caneris Medley 17, Sitapha Savane 16 (7 atk. kam.), Jimas Moranas 14, Marcusas Norrisas 12 (9 rez. perd.), Carlas Englishas 11.