Nuotr. BNS
  • „Baskonia“ antroje dvikovos dalyje 83:66 susitvarkė su Las Palmo klubu

• Vitorijos ekipa po ilgosios pertraukos praleido 24 taškus, o surinko 44

• Marcelinho Huertas pelnė 24 taškus, Vincentas Poirier – 20

22 minutes atsilikinėjusi Vitorijos „Baskonia“ (8-10) pašėlo antroje mačo pusėje ir pasiekė užtikrintą pergalę Eurolygoje. Baskai savo aikštėje 83:66 (16:23, 23:19, 16:9, 28:15) nugalėjo Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (6-12) ir laimėjo po dviejų pralaimėjimų paeiliui.

24
29
80%
4/5
56%
5/9

Dvikovos pradžioje užstrigę Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai 8-ą dvikovos minutę turėjo 12 taškų deficitą (9:21), tačiau besibaigiant pirmajai dvikovos daliai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (39:42).

Galiausiai viską aukštyn kojomis „Baskonia“ apvertė po ilgosios pertraukos, kada per likusius du kėlinius praleido 24 taškus, o pati vien ketvirtajame kėlinyje surinko 28.

Marcelinho Huertas per 31 minutę pelnė 24 taškus (5/9 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 2/2 baudos), o Vincentas Poirier per 29 minutes nuo savęs pridėjo 20 taškų (8/10 dvitaškiai, 4/4 baudos). Ilimane'as Diop įsirašė dvigubą dublį – 13 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos) ir sugriebė 10 kamuolių.

„Baskonia“ vertėsi be Johanneso Voigtmanno ir Jaysono Grangerio. Perašovičiaus daugiausiai vertėsi septyniais krepšininkais. Aštuntasis Ajdinas Penava aikštėje praleido 4 minutes, per kurias pasižymėjo 2 taškais (0/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos).

„Herbalife Gran Canaria“ klubui tai buvo ketvirtoji nesėkmė per paskutiniąsias penkerias rungtynes. Vienintelė pergalė šioje atkarpoje buvo pasiekta prieš Kauno „Žalgirį“.

„Baskonia“: Marcelinho Huertas 24 (6 rez. perd., 4 kld.), Vincentas Poirier 20 (8/10 dvit.), Ilimane'as Diop 13 (10 atk. kam.).

„Herbalife Gran Canaria“: Ondrejus Balvinas 16, Eulisas Baezas 12 (4/12 metimai), Marcusas Erikssonas 11.