• „AX Armani Exchange“ Miuncheno 87:93 krito prieš „Bayern“

• Artūras Gudaitis surinko 18 taškų (5/8 dvitaškiai, 8/8 baudos), 10 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balus

• Mike'as Jamesas pelnė 29 taškus, iš kurių 18 po ilgosios pertraukos, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 31 balo naudingumą

• Mindaugas Kuzminskas per 14 minučių pasižymėjo 6 taškais, 3 atkovotais kamuoliais ir 4 pražangomis

Artūras Gudaitis ir Mike'as Jamesas kartu surinko 59 iš 85 komandos naudingumo balų, bet Milano „AX Armani Exchange“ (8-10) nepavyko išsigelbėti Miunchene. Italijos klubas „Audi Dome“ arenoje 87:93 (22:23, 23:30, 23:24, 19:16) turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ (9-9) ekipos pranašumą.

18
22
4
67%
2/3

Gudaitis per 31 minutę pelnė 18 taškų (5/8 dvitaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, 4 sykius prasižengė ir užfiksavo 28 balų naudingumą.

Jamesas 18 iš 29 taškų surinko antroje susitikimo dalyje. Amerikietis realizavo 2 iš 5 dvitaškių, 5 iš 10 tritaškių, 10 iš 11 baudų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas bei įsirašė 31 naudingumo balą.

Prasidėjus paskutinei minutei, galingu dėjimu „Bayern“ krepšį sudrebinęs Artūras Gudaitis sumažino svečių atsilikimą iki septynių taškų (82:89), o kitoje atakoje iš toli atakavęs Jamesas buvo sustabdytas pražanga.

Įžaidėjas realizavo tris baudas ir „Bayern“ pranašumas sumenko iki 4 taškų (85:89).

Po minutės pertraukėlės Jamesas prasižengė prieš Nihadą Djedovičių, kuris sumetęs abu metimus leido „Bayern“ jaustis užtikrinčiau (91:85). Paskui Jamesas prametė iš toli, dar kartą prie baudų metimų linijos stojęs Djedovičius neklydo ir įtvirtino šeimininkų laimėjimą (93:85).

Dvikovą užbaigė du taiklūs Jameso baudų metimai (93:87).

Kitas „AX Armani Exchange“ lietuvis Mindaugas Kuzminskas per 14 minučių pasižymėjo 6 taškais (3/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Bayern“ gretose Maodo Lao realizavo 4 iš 5 tritaškių ir pelnė 18 taškų, o 3 iš 4 tolimų metimų pataikęs Petteri Koponenas surinko 14 taškų.

„Bayern“: Maodo Lo (4/5 trit.) ir Nihadas Djedovičius – po 18, Petteri Koponenas (3/4 trit.) ir Stefanas Jovičius – po 14.

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 29, Artūras Gudaitis 18 (10 atk. kam.), Dairis Bertans 11.

2019-01-12 18:22
milanas turejo 6-2 po 8 turu, bet per paskutines 10 rungtyniu laimejo 2 kartus.
2019-01-12 08:34