Nuotr. AP – Scanpix
  • „Barcelona“ namie 79:68 įveikė „Panathinaikos“ ir pasiekė pergalę didesniu skirtumu nei pralaimėjo pirmajame rate

• Katalonai šiuo metu Eurolygoje fiksuoja ilgiausią, penkių, pergalių seriją

• Lukas Lekavičius per 23 minutes įmetė 8 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 7 naudingumo balus

Užtikrintai rungtynes užbaigusi „Barcelona“ (11-7) pratęsė pergalių seriją Eurolygoje iki 5 paeiliui. Svetislavo Pešičiaus treniruojamas klubas savo aikštėje 79:68 (17:13, 20:23, 19:16, 23:16) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (8-10) su Luku Lekavičiumi ir pasiekė saldų revanšą.

23
22
75%
6/8
100%
5/5

Pirmajame tarpusavio susitikime Ispanijos klubas Atėnuose pralaimėjo 70:76.

Daug progų pasireikšti gavęs Lekavičius rungtyniavo 23 minutes, pelnė 8 taškus (2/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus prasižengė ir užfiksavo 7 balų naudingumą.

Daugiau nei 20 minučių lietuvis žaidė ketvirtą kartą per 18 turų.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Deshaunui Thomasui pataikius iš toli, „Panathinaikos“ deficitas buvo minimalus – 61:62. Visgi tada „Barcelona“ per beveik 5 minučių atkarpą spurtavo 13:4 ir įgijo dviženklę persvarą – 75:65.

Kitoje atakoje Thomasas atsakė dvitaškiu ir suteikė šeimininkams menką viltį – 67:75, tačiau „Barca“ puolime sugriebė du kamuolius paeiliui, kol galiausiai taikliu tolimu metimu išpuolį užbaigė Adamas Hanga – 78:67.

Kevinas Pangosas per 16 minučių pasižymėjo 2 taškais (0/1 tritaškiai, 2/4 tritaškiai), 3 rezultatyviais perdavimais, 2 atkovotais kamuoliais ir 7 naudingumo balais. Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Thomasas Heurtelis įmetė 23 taškus (6/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/5 baudos).

Kitą penktadienį „Panathinaikos“ lankysis Kaune.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis 23, Kevinas Seraphinas 14 (7 atk. kam.), Victoras Claveras ir Kyle'as Kuricas – po 8.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 17, Nickas Calathes (5 rez. perd.), Jamesas Gistas ir Lukas Lekavičius – po 8.

2019-01-12 13:14
Kevinas Pangosas per 16 minučių pasižymėjo 2 taškais (0/1 tritaškiai, 2/4 tritaškiai) matematika
2019-01-12 10:05
Serapfin
Kevinas solydžiai
2019-01-12 00:11
butina imt pao kita savaite ir laukt baskonijos pergales, tada issilyginsim lentelej su armani ir pao