Nuotr. AP - Scanpix
  • „Mavericks“ išvykoje 119:115 palaužė „Timberwolves“ krepšininkus

• Dončičius rungtynių pabaigoje pelnė 7 iš eilės taškus

• Iš viso slovėno sąskaitoje 29 taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų

Luka Dončičius buvo šalia trigubo dublio, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (20-22) ekipa NBA čempionate išvykoje 119:115 (28:26, 33:24, 24:28, 34:37) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (20-22) krepšininkus.

29
32
70%
7/10
12

Šeimininkai, likus kiek mažiau negu dviems minutėms iki mačo pabaigos, persvėrė rezultatą (111:110), tačiau 7 iš eilės Dončičiaus taškai leido svečiams kontroliuoti rungtynių pabaigą (117:115). Dalaso klubo pergalę įtvirtino Harrisono Barneso baudos metimai (119:115).

Iš viso slovėnas per 35 minutes pelnė 29 taškus (8/14 dvit., 2/9 trit., 7/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei 2 kartus perėmė kamuolį.

„Jis yra talentas. Dončičius sužaidė neįtikėtinai“, – po mačo teigė šeimininkų treneris Ryanas Saundersas, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės namų arenoje.

Tai buvo tik ketvirtoji „Mavericks“ pergalė išvykoje šį sezoną per 22 rungtynes.

„Sunkus mačas. Šioje arenoje yra sunku laimėti, o išvykos rungtynės visą šį sezoną mums yra iššūkis. Esu patenkintas komandos pasirodymu“, – po pergalės kalbėjo „Mavericks“ vyriausiasis treneris Rickas Carlisle'as.

Šeimininkams 30 taškų (11/18 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.) pelnė ir 11 kamuolių atkovojo Karlas-Anthony Townsas. Aukštaūgis taip pat 4 kartus blokavo varžovų metimą.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 30 (11 atk. kam., 4 blk.), Derrickas Rose'as 21, Andrew Wigginsas 17, Joshas Okogie 15, Jeffas Teague 12, Tajus Gibsonas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 29 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 23, J.J. Barea 16 (7 rez. perd.), Dwightas Powellas 15, Maxi Kleberis 13.

2019-01-12 21:25
to to realus
labai teisingai pasakyta
2019-01-12 17:41
to realus
o lemiamas dalykas tai reikia suprasti kad doncicius yra talanetas kokiu per 20 metu retai buna, ta prasme 18-19 metu jau bunui viska laimejas europoje mvp ir pn eurolygos, net nera ka kalebti, tokiu nebuvo pries tai ir kazin ar bus :)
2019-01-12 17:40
to realus
plius ismeta nba lygoje beveik 6 metimais daugiau, plius darbaudu daugiau meta. tai cia 20 tasku vidurkis nuo 16 tasku nelabai stebina kad nba lygoje 4 taskai daugiau renka :)
2019-01-12 17:36
to realus
kad kaip tik eurolygoje labiau siautejo istikro, pvz nba losia 33 minutes vidutinsikai dabar ir kyla irs daugiau ne paskutiniu metu losia po 35 praktiskai, eurolygoje losdavo 25 minutes ir imesdavo eurolygoje tik 4 taskais maziau bet losdavo 8 minutem maziau tai yra zenlus dalykas praktiskai visu kelinuku daugiau. kitas dalykas assistai lengviau uzskaitomi i rebaundai tai europje neina maziaukai link krepsio imti kamuolio jie labiau tveria, o usa dideli leidzai maziukam daznai pasiimti bet anyway. kitas dalykas tai taisykes kitokios nba ir pn, ir aikstes platumas kitoks, visi sie dalykai leidzia lengvai dinciciui su savo zaidimio stiliumi zaisti nba. Net neabejoju kad dar kita ar dar kta sezona jei nebus traumu tai jo avarage bus 25 7 7 kazkas tokio, plius nba greitesnis zaidmas. o ir ta pati gynyba nba 1x1 labiau paremta ir ji istikro zyiai geresne nei europoje tiesiog nba zaidzia didziausi puolimo talentai plius zingsniu taisykle labai paranki jiems todel kad ir koks tu gera sbusi gynyboje vistiek geras puolimas visada nugales gera gynyba. zaistu normaliai sezono ikarstyje nba komanda pries eurolygos tai juk paliktu ta eurolygos komanda net su nba taisyklemis su 80 tasku. cia tiesiog mitas ir zmoniu nesupratimas kaip skiriasi atletai nba lygoje ir eurolygoje ir sako taip kad nba nera gynybos
2019-01-12 16:44
Anonimaspzdc cia dabar visi pataiko tuos trajakus

zalgiris
2019-01-12 15:27
realus
niekaip negaliu suprasti kol kas. ar Luka is tikruju yra supertalentas ka lyg ir rodo jo zaidimas nba, ar visgi nba gynyba yra prastoka, palyginus su eurolyga. juk eurolygoje (tipo zemesniame lygyje) jis taip nesiautejo.
2019-01-12 15:26
realus
antanai, siandien i veidrodi buvai atsisukes?
2019-01-12 13:08
Y all start penket jei nepatek tai dejau as ant tos nba. Tempia Dallas kai Durantukas su trim all star salia vos tvarkos.
2019-01-12 09:18