Klivlendo „Cavaliers“ (20-18) žvaigždė LeBronas Jamesas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną ir atvedė savo ekipą į pergalę. „Karalius“ pelnė 51 tašką, o jo ekipa po pratęsimo 132:124 (31:31, 25:22, 29:28, 28:32, 19:11) įveikė Memfio „Grizzlies“ (10-28).

Juano Carloso Navarro tritaškis iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 10 sekundžių išlygino rezultatą (113:113). „Cavaliers“ surengė ataką, tačiau Jameso dvitaškis aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Pratęsime jau dominavo „Cavaliers“ krepšininkai, kurie privertė varžovus patirti penktą nesėkmę iš eilės.

Tai buvo ketvirtos rungtynės per Jameso karjerą, kai jis pelnė bent 50 taškų. Tačiau vos antrą kartą jo komanda laimėjo, kai jis įmetė tiek taškų.

„Kai mes laimime, tai reiškia labai daug – sakė Jamesas. – Šįvakar kiekvienas taškas buvo svarbus. Pralaimėjau keletą rungtynių, kuriose pelniau 50 taškų ir tada nesijaučiau taip gerai. O pasiekti tiek taškų ir laimėti – tai labai geras jausmas“.

28 minutes nugalėtojų gretose žaidęs Žydrūnas Ilgauskas pelnė 14 taškų (6/12 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 51 (12/16 dvitaškių, 6/12 tritaškių, 9/16 baudų, 9 rez. perd., 8 atk. kam.), Danielis Gibsonas 18, Žydrūnas Ilgauskas 14, Drew Goodenas 12 (11 atk. kam.), Andersonas Varejao 11.

„Grizzlies“: Rudy Gay 30, Juanas Carlosas Navarro 26, Mike‘as Conley 20, Pau Gasolis 19 (12 atk. kam.), Mike‘as Milleris 12.

Atrinkti (0) Visi (9)
Panašiai kaip kobe če jamesas :D
2008-01-16
+6
Nu ir pavare LJ , nenuostabu kad cavs laimejo.
2008-01-16
+10
svarbiausia koks Jameso taiklumas. 51 tašką sugebėjo surinkti vos su 28 metimais. Vakar Kobe pelnė 48 taškus, į krepšį mesdamas 44 kartus.