• Nantero 92 namuose 79:78 palaužė Vilerbano ASVEL

• Adas Juškevičius prie pergalės pridėjo 11 taškų ir 3 rezultatyvius perdavimus

• Mantas Kalnietis pelnė 2 taškus

• Šeimininkų pergalę lėmė taiklios Haukuro Palssono baudos pačioje mačo pabaigoje

Šį savaitgalį Prancūzijos krepšinio lygos tvarkaraštis į vieną dvikovą suvedė šioje šalyje rungtyniaujančių Lietuvos krepšininkų ekipas.

Daugiausia pataiko: Jeremy Senglin

Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero 92 (10-6) namuose 79:78 (16:23, 21:26, 20:14, 22:15) palaužė Vilerbano ASVEL (13-3) klubą, kurio garbę gina Mantas Kalnietis.

Individualiai geriau pasirodęs Juškevičius prie pergalės pridėjo 11 taškų (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Tuo metu Kalnietis šįkart pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), 3 rezultatyvius pardavimus, atkovotą kamuolį, 3 klaidas ir 4 kartus pažeidęs taisykles įžaidėjas naudingumo balų nesurinko.

Ketvirtajame kėlinyje prabėgus kiek mažiau nei 3 minutėms, ASVEL pirmavo 67:60, tačiau tuomet Juškevičius atseikėjo tritaškį, dvitaškį pridėjo Haukuras Palssonas ir šeimininkai grįžo į rungtynes (65:67).

Prieš prasidedant paskutinei minutei, po taiklaus Jeremy Senglino metimo, Nantero klubas jau buvo priekyje 77:76, tačiau iki mačo pabaigos likus 30 sekundžių, A.J. Slaughteris pranašumą sugrąžino ASVEL klubui (78:77).

Vis tik vakaro herojumi tapo Palssonas, kuris pačioje rungtynių pabaigoje išprovokavo varžovo pražangą, įmetė abu baudų metimus ir išplėšė savo ekipai pergalę.

Po šio susitikimo ASVEL ir toliau išlieka pirmi, o Nantero klubas rikiuojasi trečioje pozicijoje.

Nantero 92: Jeremy Senglinas 18, Demetriusas Treadwellas 13, Adas Juškevičius 11 (2/3 dvit.).

ASVEL: Amine‘as Noua 22, Alpha Kaba 13, Miro Bilanas 12.

2019-01-12 22:18