Ispanijos pirmenybių finalo seriją pralaimėjimu pradėjo Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkai. Penktadienį (06.17) savo aikštelėje „Tau Ceramica“ turėjo pripažinti Madrido „Real“ pranašumą 82:84 (29:21, 16:18, 24:21, 13:24).

Likus žaisti 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Real“ pirmavo 82:80, tačiau Vitorijos klubo gynėjas Sergi Vidalis prasižengė prieš Luisą Bullocką, kuris pataikė abi baudas ir įtvirtino „Real“ pergalę.

Aidint sirenai dvitaškį dar įmetė Juanas Manuelis Calderonas, tačiau tai baskų klubo neišgelbėjo.

Arvydas Macijauskas buvo rezultatyviausias „Tau Ceramica“ ekipoje. Lietuvis per 38 minutes pelnė 29 taškus (3/5 dvitaškių, 5/13 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Tau Ceramica“: Arvydas Macijauskas 29 taškai, Kornelis Davidas 11, Juanas Manuelis Calderonas 10, Luisas Scola 8, Pablo Prigioni, Sergi Vidalis, Tiago Splitteris (8 atkovoti kamuoliai) ir Andrew Bettsas po 6.

„Real“: Luisas Bullockas ir Patas Burke (6 atk. kam.) po 23, Filipe Remesas 13 (12 atk. kam.), Justinas Hamiltonas 11, Axelas Harvelle 8.

Antrasis susitikimas sekmadienį (06.19) bus žaidžiamas vėl Vitorijoje. Serijoje kovojama iki trijų pergalių.

2005-06-18 10:14