Nuotr. BNS
  • Kėdainių ekipa po atkaklios kovos nugalėjo 97:93
  • Dovis Bičkauskis sužaidė naudingiausias karjeros rungtynes LKL ir surinko 37 naudingumo balus
  • Chauncey Collinsas „Nevėžiui“ iš viso pelnė 24 taškus bei atkovojo 9 kamuolius

Kėdainių „Nevėžio“ ekipa (4-14) iškovojo sunkią pergalę ir namuose 97:93 (27:21, 26:22, 21:30, 23:20) įveikė Utenos „Juventus“ klubą (7-11).

GM: 18

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjusi Kėdainių komanda prieš ilgąją pertrauką susikrovė dešimties taškų pranašumą  (54:34).

Vis tik Žydrūnas Urbonas rūbinėje sugebėjo savo auklėtiniams įpūsti energijos ir trečiąjį kėlinį laimėję 30:21, jie intrigą perkėlė į lemiamą ketvirtį.

Likus žaisti dvi minutes, „Nevėžis“ pirmavo 90:89, o jų pranašumą padidino ypač svarbus Chauncey Collinso tritaškis.

Vėliau Karolis Guščikas realizavo vieną baudos metimą, tačiau Adonte Parkeris pelnė dar du taškus „Nevėžiui“ ir Urboną paskatino imti paskutinės vilties minutės pertraukėlę.

Ji užsibaigė taikliu Martino Gebeno tritaškiu ir „Juventus“ griebėsi pražangų taktikos, bet abi baudas realizavęs Parkeris užbaigė rungtynes.

Collinsas „Nevėžiui“ iš viso pelnė 24 taškus bei atkovojo 9 kamuolius. Jo sąskaitoje – 32 naudingumo balai.

Uteniškių gretose žibėjo Dovis Bičkauskis, pelnęs 24 taškus, atkovojęs 6 kamuolius bei atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. Bičkauskis surinko 37 naudingumo balus, o tai – jo karjeros LKL rekordas.

„Nevėžis“: Chauncey Collinso 24,  Gabrielius Maldūnas 15,  Regimantas Miniotas 14, Adonte Parkeris 11, Gintautas Matulis 10.

„Juventus“: Dovis Bičkauskis 24, Gytis Radzevičius 19,  Vaidas Čepukaitis 13, Martinas Gebenas 11.

2019-01-14 12:13
xs
Trenerio parodija. Krepsinio klounas tas Urbonas... Kas ji ten Utenoj ikiso taip...
2019-01-13 20:26
Renis
Urbonai koks iš taves treneris jei Nevėžio komandai švilpė dar daugiau baudu o tu pastoviai verkšleni ,tas teisėjas blogas tas blogas o tu tai amžinas grybas ir verksnys
2019-01-13 19:35
seniai cvirka reikejo keisti.nes polimo nebuvo jokio.okad jo derinius ispildytu persilpni zaidejai.jai dar butu prienus patvarke per tuos du pratesimus.tai trenerio asistentas dirba puikei.