Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta
  • „Skycop“ 85:72 palaužė varžovus iš Alytaus
  • Prienų ekipa žaidė pirmąsias rungtynes be amerikiečio Mike‘o Bruesewitzo, išvykusio rungtyniauti į Rusiją
  • Į aikštę grįžęs Mindaugas Lukauskis surinko 19 taškų, pataikęs net penkis tritaškius

Ekipą palikus legionieriui Mike‘ui Bruesewitzui, Prienų „Skycop“ (7-11) nepalūžo ir „Betsafe-LKL“ rungtynėse 85:72 (24:10, 16:26 17:15, 28:21) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ komandą (6-12).

19
21
83%
5/6
4

Ypač aktyviai mačą pradėję prieniškiai po pirmojo kėlinio turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau iki ilgosios pertraukos jo išlaikyti nesugebėjo – 40:36.

Ekipos iki ketvirtojo kėlinio vidurio ir toliau žaidė taškas į tašką, kol Vytenio Lipkevičiaus ir Darjušo Lavrinovičiaus metimai „Skycop“ leido išsiveržti į priekį 76:70.

Likus žaisti minutę, dar viena ypač svarbų tritaškį pataikė Mindaugas Lukauskis ir per likusį laiką skrieję netaiklūs Stepono Babrausko metimai užgesino „Dzūkijos“ viltis.

Į aikštę po pertraukos grįžęs Lukauskis buvo rezultatyviausias savo ekipoje ir iš viso pelnė 19 taškų (5/6 trit.), atkovojo 3 bei perėmė 4 kamuolius.

„Dzūkijoje“ labiausiai išsiskyrė jaunasis Matas Jogėla, kurio sąskaitoje – 19 taškų, 8 atkovoti kamuoliai bei 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis 19, Darjušas Lavrinočius (9 atk. kam.), Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) ir Kšištofas Lavrinovičius  po 12.

„Dzūkija“: Matas Jogėla 19, Dominykas Domarkas 16, Paulius Petrilevičius 10.

2019-01-14 09:17
vova
Debile ne biudzetas losia
2019-01-13 23:31
Nope Yep
Na ir kiek rungtynių žaidė Alytus jau be Browno? Lygiai 1 :)) , vos ne per Naujuosius - sausio 04 dieną...

Na ir ką tas jūsų žioplinėtojas? -pastebėjo kokius nors pasikeitimus "Dzūkijos" sudėtyje?? :)) -Na tai kad ne - nepastebėjo nei tada, nei dabar :))).

O dabar - "Uch ach! vargšeliai Prienai liko be "lyderio", bet vistiek namuose įveikė 1,5 kart mažesnio biudžeto komandą. O tai šaunuoliai!!!" ;)))

Nors jei vaidina žinovą, tai turėtų dasiprotėti, kad Alytui Brown'as kur kas svarbesnė figūra, nei 1,5 kart didesnio biudžeto Prienams buvo Bruesewitzas. Ir pamainą surasti už tuos turimus pinigus kur kas sunkiau... Ech Lietuvėlės žurnalistai žurnalistai... , "ekspertai"... Nei žinojimo, nei objektyvumo...
2019-01-13 22:39
Yep
Per 2 savaites galejo ne tik rasti nauja zaideja, bet ir derinius pamokyti. Turbut miestas nedave pinigu kaip mineta buvo pries menesi, tai taupymo programa belieka
2019-01-13 21:33
Nope
Dzukija zaide be Browno jau ne pirmas rungtynes, todel tai nebe naujiena. Brown isvaziavo pasibaigus metams, nes sutartis jo buvo iki sausio 1 dienos.
2019-01-13 21:15