Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate pergales šventė abi Kauno ekipos. „Laisvė“ namie 90:74 (28:18, 19:23, 19:17, 24:16) nugalėjo Klaipėdos „Lemminkainen“ krepšininkes ir šventė dešimtąją pergalę per 16 mačų.

Nuo rungtynių pradžios į priekį išsiveržusios kaunietės užtikrintai laimėjo pirmąjį mačo ketvirtį ir susikrautą persvarą išlaikiusios iki susitikimo pabaigos šventė pergalę. Uostamiesčio ekipai tai buvo 9 nesėkmė per 17 mačų.

„Laisvė“: Jovita Jutelytė 26 (15 atk. kam.), Jolanta Marmienė 21, Jolanta Vilutytė 14, Asta Daujadienė 14, Ilona Nikonovaitė 14.

„Lemminkainen“: Daina Staugaitienė 24 (8 atk. kam.), Aušra Naidėnienė 12 (6 atk. kam.), Eglė Žygelytė 11, Kristina Ūsaitė 9.

•

Per kitas LMKL rungtynes Kauno „Aistės-Atletas“ namie 74:53 (21:10, 15:10, 15:7, 23:26) sutriuškino Šiaulių „Rūtos“ krepšininkes ir iškovojo penktąją pergalę per 17 mačų.

Jau pirmajame ketvirtyje į priekį šovusios kaunietės įgijo dviženklę persvarą, kurią dar iki didžiosios pertraukos padidino iki 16 taškų (36:20). Po pertraukos kaunietės be didesnio vargo išlaikė pranašumą ir privertė „Rūtą“ pralaimėti 14 kartą per 17 susitikimų.

„Aistės-Atletas“: Santa Okockytė 14, Irma Raugaitė 11, Kornelija Balčiūnaitė 10 (16 atk. kam., 7 per. kam.), Indrė Kalnutytė 10.

„Rūta“: Greta Bartkutė 14, Silva Kuodienė 11, Lina Aglinskaitė 9 (6 kld.).