Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „76ers“ 108:105 nugalėjo „Knicks“ ir grįžo į pergalių kelią

• Benas Simmonsas pelnė 20 taškų ir atkovojo net 22 kamuolius

Filadelfijos „76ers“ klubas (27-16) iškovojo pergalę NBA čempionate ir 108:105 (36:24, 30:26, 17:32, 25:23) įveikė Niujorko „Knicks“ (10-33) komandą.

20
40
9
22

Sunkiai rungtynes pradėjusi Niujorko ekipa po ilgosios pertraukos surengė spurtą ir kėlinį laimėjo 32:17, tačiau paskutinėmis mačo minutėmis JJ Redickas truktelėjo „76ers“ ir taip įtvirtino saviškių pergalę.

Nugalėtojų gretose įspūdingai sužaidė Benas Simmonsas, pelnęs 20 taškų, atkovojęs net 22 kamuolius bei atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ gretose siautė NBA naujokas Kevinas Knoxas, surinkęs 31 tašką bei 7 atkovotus kamuolius.

Niujorko klubui ši nesėkmė buvo jau ketvirtoji paeiliui ir septynioliktoji per pastarąsias devyniolika rungtynių.

Tuo metu „76ers“ į pergalių kelią grįžo po dviejų nesėkmingų mačų.

„76ers“: Joelis Embiidas 26 (8 atk. kam.), JJ Redickas 22, Benas Simmonsas 20, Jimmy Butleris 16.

„Knicks“: Kevinas Knoxas 31, Luke'as Kornetas 23, Emmanuel Mudiay'us 19.