Nuotr. PA
  • Toronto ekipa rungtynėse su dviem pratęsimais 140:138 įveikė „Wizards“
  • Nugalėtojams 41 tašką pelnė Kawhi Leonardas
  • Bradley Bealas surinko 43 taškus bei dukart gelbėjo savo ekipą

Toronto „Raptors“ (32-12) tik po dviejų pratęsimų 140:138 (36:21, 25:29, 37:34, 26:40, 16:14) šventė pergalę prieš Vašingtono „Wizards“ (18-25).

41
41
89%
8/9
52%
12/23

„Raptors“ gretose rezultatyviausiai žaidė 41 tašką pelnęs Kawhi Leonardas, kuris taip pat atkovojo 11 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Wizards“ ekipoje 43 taškais išsiskyrė Bradley Bealas, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs dar porą rezultatyvių perdavimų.

Būtent Bealas dukart tempė savo komandą į pratęsimus. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino jo tritaškis (124:124), o paskutinėmis pirmojo pratęsimo sekundėmis – dvitaškis aukšta trajektorija.

Pačioje antrojo pratęsimo pabaigoje „Raptors“ pergalę atnešė Serge'o Ibakos tolimas šūvis.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 38, Pascalis Siakamas 24, Delonas Wrightas 17, Danny Greenas 15.

„Wizards“: Bradley Bealas 43, Otto Porteris Jr. 27, Trevoras Ariza 23.

2019-01-14 01:31
Bet Siakamas kaip patobulėjęs,net keista matyt jį tokį sužvėrėjųsį.Kamerūnas jau beveik PČ,tai prie jo Embiidą pridėjus,dar Moute,gana gera rinktinė gautųsi.
2019-01-14 01:25