Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Golden State Warriors“ išvykoje 119:114 palaužė „Mavericks“ klubą

• Curry pelnė 48 taškus

• Dončičius pralaimėtojų gretose išsiskyrė su 26 pelnytais taškais

Stephenas Curry surengė įspūdingą asmeninį pasirodymą, o jo vedami „Golden State Warriors“ (29-14) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išvykoje 119:114 (25:29, 37:25, 30:34, 27:26) palaužė spindėjusio Luka Dončičiaus Dalaso „Mavericks“ (20-23) klubą.

48
42
58%
11/19
5

Mačo likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Likus šiek tiek mažiau negu 4 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Harrisonas Barnesas trimis baudų metimais padidino šeimininkų persvarą iki 5 taškų (113:108), tačiau tada iniciatyvą perėmė NBA čempionai.

Kevinas Durantas ir Klay Thompsonas taikliais dvitaškiais metimais sumažino atsilikimą iki minimumo (112:113), Dončičius pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir 7 Curry taškai iš eilės lėmė svečių pergalę (119:114).

Šeimininkams atsilikinėjant 114:117 ir likus šiek tiek daugiau negu 13 sekundžių iki lemiamo ketvirčio pabaigos, „Mavericks“ turėjo šansą išsigelbėti, tačiau Harrisonas Barnesas prarado kamuolį, o Curry baudų metimais įtvirtino savo komandos pergalę (119:114)

„Mes tiesiog negalėjome sustabdyti Curry. Jis šiąnakt buvo neįtikėtinas“, – po pralaimėjimo teigė „Mavericks“ vyriausiasis treneris Rickas Carlisle'as.

„Warriors“ rungtynių herojus per 37 minutes įmetė 11 tritaškių iš 19, o iš viso pelnė 48 taškus (6/13 dvit., 11/19 trit., 3/3 baud.). Curry taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, du kartus blokavo varžovo metimą bei 5 kartus prasižengė.

Šeimininkų gretose spindėjęs Dončičius per 32 minutes pelnė 26 taškus (3/8 dvit., 5/10 trit., 5/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

„Mavs“ dvikovoje vertėsi be dviejų gynėjų – Denniso Smitho ir J.J. Barea. Smithas praleido trečiąjį mačą iš eilės dėl nugaros skausmų, o Barea sezonas baigtas – puertorikiečiui prireiks Achilo sausgyslės operacijos.

„Mavericks“: Luka Dončičius 26, Harrisonas Barnesas 22, DeAndre Jordanas 13 (14 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 48 (11/19 trit.), Kevinas Durantas 28, Klay Thompsonas 16, Alfonzo McKinnie 10.

Atrinkti (0) Visi (8)
vel
Vel vaikai nesupranta, kaip viskas sporte vyksta. Viskas tobuleja, tiek treniruotes, tiek fizinis pasirengimas, tiek preparatai atsistatyt. Kuo toliau, tuo sunkiau bus išsiskirti iš kitų, kaip tai darė Chamberleinas, vėliau MJ, dabar Lebron'as ar Giannis. Neišsiskyrės būtų MJ iš tokiu atletų, kurie yra dabar. Iš kitos pusės, jeigu MJ turėtų galimybė tokioms treniruotems kaip turėjo Lebron'as ar koks Durant'as, tai visko gali būt. Čia jūs visi galvojat, jog tais laikais, labai super tą gynybą buvo? Pasižiūrėkit daugiau tų laikų krepšinio, ji buvo grūbesne,bet žaidėjai žymiai daugiau klaidų padarydavo, pagrindinis 2x2 derinys, kuris vos ne kas antra kart suveikdavo. Čia tas pats, kaip sako kiti, jog Maradona ar Pele geresni žaidėjai už Messi ar Ronaldo. Tiesiog mėgaukites, kad matot vienus iš geriausių visų laikų sportininkų, nelygindami to, kas yra tiesiog nesulyginama. Tas pats, jog vidaramžių ginkluotę lygintumėt su antro pasaulinio karo.