Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix
  • „Nuggets“ savo aikštėje 116:113 palaužė „Trail Blazers“ krepšininkus

• Jokičius nugalėtojams pelnė 40 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus

Nikola Jokičius buvo šalia asmeninio karjeros rezultatyvumo rekordo, o jo vedamas Denverio „Nuggets“ (29-13) klubas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) namuose 116:113 (34:32, 24:28, 35:28, 23:25) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (26-18) krepšininkus.

40
41
10
75%
6/8

Likus šiek tiek daugiau negu 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Evanas Turneris taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą „Blazers“ naudai (106:104), tačiau tada savo žodį tarė Jokičius.

Serbas pelnė 6 taškus, Paulas Millsapas pridėjo du ir šeimininkai jau buvo priekyje – 112:108. Likus 27 sekundėms iki rungtynių pabaigos, C.J. McCollumas pataikė iš toli ir sumažino svečių ekipos atsilikimą iki minimumo (113:114), tačiau Jamalo Murray baudų metimai įtvirtino „Nuggets“ pergalę (116:113).

Jokičius iš viso per 37 minutes pelnė 40 taškų (11/16 dvit., 4/7 trit., 6/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo rezultatyviausios aukštaūgio sezono rungtynės, o asmeninis serbo rekordas per karjerą NBA yra 41 taškas.

„Nuggets“ su 29 pergalėmis ir 13 pralaimėjimų pirmauja Vakarų konferencijoje, o „Blazers“ po 44 rungtynių turėdami 26 pergales Vakaruose žengia ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 40 (11/16 dvit., 4/7 trit., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Jamalas Murray 24, Malikas Beasley 13, Paulas Millsapas 11, Monte Morrisas 10.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 26, C.J. McCollumas 18, Jake'as Laymanas ir Evanas Turneris po 13, Jusufas Nurkičius 12 (8 atk. kam.).

2019-01-14 10:47