• „Pelicans“ svečiuose 121:117 parbloškė „Clippers“. Tai antroji Naujojo Orleano klubo pergalė išvykoje prieš Vakarų konferencijos ekipą

• Anthony Davisas pelnė 46 taškus ir atkovojo 16 kamuolių

• Vieną dvitaškį puolėjas įmetė neavint sportbačio. Nukritusį sportbatį pagriebė Beverley, o už tai gynėjas gavo techninę pražangą

• Juliusas Randle'as pridėjo 27 taškus. Randle'as ir Davisas kartu trečiajame kėlinyje pelnė 24 iš 28 ekipos taškų

Anthony Davisas pelnė 46 taškus, o jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-23) iškovojo tik antrąją pergalę prieš Vakarų konferencijos ekipą svečiuose, kai 121:117 (32:36, 34:27, 28:25, 27:29) patiesė Los Andželo „Clippers“ (24-19).

46
47
48%
14/29
100%
12/12

Nugalėtojų gretose NBA žvaigždė Davisas pataikė 14 dvitaškių iš 29, 2 tritaškius iš 5, visas 12 baudų ir pelnė 46 taškus. Jis taip pat sugriebė 16 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius.

Rungtynių pradžioje 25-erių metų 208 cm ūgio puolėjas prametė pirmuosius penkis savo metimus.

Jam geriausiai talkino 24-erių metų 206 cm ūgio Juliusas Randle’as, įmetęs 27 taškus (10/16 dvit., 7/9 baudos), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Davisas ir Randle’as trečiajame kėlinyje pelnė 24 iš 28 komandos taškų, o tuomet „Pelicans“ pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų.

Daviso žaidimo epizodai:

Visgi „Clippers“ atsakė 15:2 atkarpa ir priartėjo iki 6 taškų. Ketvirtąjį kėlinį „Clippers“ pradėjo spurtu 13:6 ir po Danilo Gallinari tritaškio su pražanga jau pirmavo 101:100.

Tuomet „Pelicans“ surengė sėkmingą atkarpą 15:6 ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Rungtynių metu Patrickas Beverley nusinešė Anthony Daviso pamestą sportbatį, o už tai įžaidėjas buvo nubaustas technine pražanga. Davisas be vieno sportbačio spėjo pasižymėti dvitaškiu.

„Clippers“: Montrezlas Harrellis 26 (10/15 dvit., 10 atk. kam.), Danilo Gallinari 25 (6/9 trit., 6 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 21 (5/7 trit.), Lou Williamsas 18, Avery Bradley 9.

„Pelicans“: Anthony Davisas 46 (14/29 dvit., 12/12 baudos, 16 atk. kam.), Juliusas Randle’as 27 (10/16 dvit.), Jrue Holiday 19 (8 rez. perd.), Elfridas Paytonas 11.