• Uostamiesčio ekipos pergalę įkvėpė trys tritaškiai iš eilės rungtynių pabaigoje

• Į „Neptūną“ grįžęs Deividas Gailius per 15 minučių surinko 6 taškus

• Rezultatyviausiai žaidęs Lorenzo Williamsas prie pergalės pridėjo 16 taškų

• Mačo pabaigoje susižeidęs Kyle'as Weaveris rimtų sužeidimų, panašu, išvengė

Deivido Gailiaus sugrįžimo rungtynėse trys tritaškiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje įkvėpė Klaipėdos „Neptūną“ (5-6) FIBA Čempionų lygos išvykos rungtynėse.

14
17
6
3

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Strasbūre 90:80 (16:27, 28:17, 25:20, 21:16) pranoko vietos IG (6-5) ir išsaugojo šansus patekti į kitą etapą.

Gailius šiame susitikime per 15 minučių pelnė 6 taškus (1/1 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 1/1 baudų metimas), atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus prasižengė, perėmė kamuolį bei surinko 8 naudingumo balus.

Dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, SIG sugebėjo surengti sėkmingą atkarpą ir nurėžė savo deficitą iki 5 taškų (62:67).

Lemiamą ketvirtį taip pat geriau pradėjo SIG. Jeremy Nzuelie ir Quentinas Serronas pataikė po dvitaškį, Jarellas Eddie įmetė 5 taškus paeiliui ir šeimininkai susigrąžino persvarą – 75:72.

Vis tik kėliniui persislinkus į antrąją pusę sekė dar viena Kazio Maksvyčio auklėtinių atkarpa. Laimonas Kisielius, Osvaldas Olisevičius ir Kyle‘as Weaveris trijose atakose iš eilės smeigė po tritaškį ir iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms, „Neptūnas“ jau buvo priekyje 85:77.

Puikią pergalę kiek apkartino Kyle'o Weaverio epizodas, kurio metu rungtynių pabaigoje gynėjas suklupo ir sunkiai kėlėsi nuo parketo. Vis tik „BasketNews.lt“ duomenimis pradinis skausmas krepšininkui praėjo ir situacija nėra tokia rimta, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Daugiau informacijos ties Weaverio būkle turėtų paaiškėti rytoj.

Uostamiesčio ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Lorenzo Williamsas pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

Daugiausia pataiko: Michael Green

Amerikietį prieš rungtynes taip pat pasiekė ir itin skaudi žinia – anapilin iškeliavo jo mama.

Energingai į rungtynes po ilgosios pertraukos grįžęs „Neptūnas“ spurtą surengė trečiojo kėlinio viduryje.

Lorenzo Williamsas smeigė tritaškį, Kyle‘as Weaveris pataikė dvitaškį, Olisevičius surinko 5 taškus paeiliui, o Tomas Delininkaitis įsūdė tritaškį su pražanga ir 16:1 spurtavę klaipėdiečiai nutolo 64:52.

Ši pergalė išsaugojo klaipėdiečių šansus patekti į tolimesnį etapą. Iki grupių etapo pabaigos likus trims turams, „Neptūnas“ rikiuojasi penktoje pozicijoje. Trečioje ir ketvirtoje esančios SIG ir Stambulo „Bešiktaš“ klubai šiuo metu savo sąskaitose turiu po 6 laimėjimus.

Vis tik klaipėdiečiai prieš abi minėtąsias ekipas turi tarpusavio rungtynių pranašumą ir surinkus po lygų pergalių skaičių turnyrinėje lentelėje aplenktų abi komandas.

Tiesa, „Neptūnas“ tokios persvaros neturi prieš Ostendės „Filou“ komandą, kuri savo kraityje turi 5 pergales bei rungtynes atsargoje.

SIG: Florentas Pietrusas 17 (8/8 baud. met.), Ali Traore 13 (6/7 dvit.), Mike‘as Greenas 12, Jarrellas Eddie (2/7 trit.) ir Jeremy Nzeulie 11.

„Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 16 (3/4 dvit., 3/4 trit.), Kyle‘as Weaveris 14 (5/6 dvit.), Laimonas Kisielius 13 (2/4 dvit.), Jerai Grant 11 (5/9 dvit.), Osvaldas Olisevičius 10 (3/5 dvit.).