Nuotr. Scanpix
  • „Pacers“ ekipa šventė nesunkią pergalę 131:97

• Indianos klubas antrojoje rungtynių dalyje buvo įgavęs net 37 taškų pranašumą

• Domantas Sabonis efektyviai išnaudojo savo minutes ir pelnė 14 taškų bei atkovojo 8 kamuolius

Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (29-14) klubas įsirašė lengvą pergalę ir 131:97 (38:19, 24:32, 34:22, 35:24) nugalėjo Finikso „Suns“ (11-34) ekipą.

18
22
86%
6/7
60%
3/5

Lietuvis aikštėje praleido 20 minučių, per kurias pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko bloką.

Aktyviai rungtynes pradėjusi „Pacers“ ekipa varžovus toli už nugaros paliko jau po pirmojo kėlinio, kurį laimėjo net 38:19.

Nors antrajame ketvirtyje „Suns“ deficitą trumpam buvo sumažinusi iki vienženklio, prieš pat ilgąją pertrauką Indianos klubas ir vėl nutolo.

Vėliau aikštės šeimininkai nemažino tempo ir vienu metu pirmaudami net 37 taškais, ramiai užbaigė rungtynes.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Bojanas Bogdanovičius ir Tyreke‘as Evansas, surinkę po 20 taškų.

Svečių komandoje labiausiai išsiskyrė universaliai žaidęs DeAndre Aytonas – 14 taškų ir 8 atkovoti, vienas perimtas kamuolys bei blokuotas metimas.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius ir Tyreke‘as Evansas  po 20, Mylesas Turneris 18, Darrenas Collisonas 15, Domantas Sabonis 14, Thaddeusas Youngas 12, Cory Josephas 10,

„Suns“: T. J. Warrenas 18, Kelly Oubre 16, DeAndre Aytonas 14, Richaunas Holmesas 13.

2019-01-16 06:22