Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Oklando „Golden State Warriors“ klubas (30-14) išvykoje 142:111 (51:38, 28:22, 33:23, 20:28) įveikė Denverio „Nuggets“ ekipą (29-14).

27
32
6
75%
6/8

„Warriors“ sužaidė įspūdingą pirmąjį kėlinį ir per jį surinko net 51 tašką, taip pagerindama būtent pirmajame ketvirtyje pelnytų taškų NBA rekordą.

Be to, tai antras pagal rezultatyvumą kėlinys visoje klubo istorijoje – daugiau, 57 taškus, jie buvo pelnę rungtynėse su Sakramento „Kings“ 1989 metais.

Kevinas Durantas, Stephenas Curry ir Klay'us Thompsonas per istorinį pirmąjį kėlinį į „Nuggets“ ekipos krepšį kartu sumetė 42 taškus.

Per likusią mačo dalį „Warriors“ nebeleido savo varžovams priartėti ir neeilinį vakarą užbaigė užtikrinta pergale.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 31 tašką surinkę Curry ir Thompsonas. „Nuggets“ ekipai 22 taškus pelnė Malikas Beasley.

„Warriors“: Stephenas Curry ir Klay'us Thompsonas po 31, Kevinas Durantas 27 (11/15 met.), Quinnas Cookas 11.

„Nuggets“: Malikas Beasley 22, Jamalas Murray'us 21, Nikola Jokičius 17, Willas Bartonas 11.

Atrinkti (0) Visi (4)
motyvacija
gavo motyvacijos, kad nugetsai bando verztis vakaruose, paziurejo warriors siektiek rimciau i varzova iskart traiskymas..
2019-01-16
+3
Adekvatus
Zmones nebekalba kaip geros rungtynes ar ka, tiesiog vaikosi ir kuria kazkokius rekordus. Gal galit pasakyt koks rekordas kerrui su bunant su rudu kostiumu, o curry su juodais batais aikstei, o durantui nezaidziant?