Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix
  • „Lakers“ 107:100 nugalėjo į nesėkmių liūną įklimpusią „Bulls“ ekipą

• Universaliai žaidęs Lonzo Ballas pelnė 19 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

• Los Andželo klubas vis dar žaidžia be LeBrono Jameso, praleidusio jau 11 rungtynių

Los Andželo „Lakers“ komanda (24-21) po atkaklios kovos 107:100 (19:18, 25:25, 32:25, 31:32) palaužė Čikagos „Bulls“ klubą (10-34).

19
23
43%
3/7
6

Pirmąją rungtynių dalį abi ekipos žaidė taškas į tašką ir tik antrojo antrojo kėlinio pabaigoje „Bulls“ trumpam įgavo penkių taškų persvarą.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą po truputį pavyko perimti „Lakers“ klubui ir įpusėjus paskutiniajam ketvirčiui pirmavę 94:79, jie pergalės iš rankų nebeišleido.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Lonzo Ballas, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 8 kamuolius bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Kyle'as Kuzma „Lakers“ klubui pridėjo dar 16 taškų bei 12 atkovotų kamuolių.

Jau aštuntąsias rungtynes paeiliui pralaimėjusioje „Bulls“ komandoje 18 taškų surinko Jabari Parkeris, 17 – Lauri Markkanenas.

„Lakers“: Lonzo Ballas 19, Kentaviousas  Caldwellas-Pope'as 17, Kyle'as Kuzma ir Benas Ingramas 16.

„Bulls“: Jabari Parkeris 18, Lauri Markkanenas 17, Ryanas Arcidiacono ir Chandleris Hutchisonas po 12.

2019-01-16 09:35
benas ingramas cia kaip per dbz kai du susijungdavo sajanai, tai cia butu ingramas ir benas simmonsas viename
2019-01-16 09:05