• „Rockets“ namuose pratęsime 142:145 pralaimėjo „Nets“

• Jamesui Hardenui iki karjeros rezultatyvumo rekordo pagerinimo pritrūko vos dviejų taškų

• Krepšininkas pelnė 58 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 47 naudingumo balus

• Spenceris Dinwiddie baudė priešininkus pataikydamas svarbius metimus ir susitikime surinkdamas 33 taškus ir 27 naudingumo balus

Jamesas Hardenas išsiskyrė savo rezultatyvumu, statistinio protokolo taškų skilties pirmajame skaitmenyje ir vėl įžiebdamas skaičių 5, tačiau jo vedama „Rockets“ (25-19) pratęsime krito po praėjusių pergalingų rungtynių.

20
36
3
63%
10/16

Hjustono klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače namuose 142:145 (30:34, 24:28, 40:23, 37:46, 11:14) pralaimėjo Bruklino „Nets“ (23-23) ekipai.

Hardenas per 45 minutes pelnė 58 taškus (11/15 dvit., 5/19 trit., 21/23 baud. met.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 47 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausias krepšininko pasirodymas šį sezoną. Maža to, iki karjeros NBA rekordo pagerinimo jam pritrūko vos 2 taškų – 2018 metų sausio 31 dieną rungtynėse prieš Orlando „Magic“ gynėjas buvo surinkęs 60 taškų.

Krepšininkas po 30 taškų renka pastarosiose 18 rungtynių, o po 40 taškų meta 9 iš 12 paskutinių susitikimų.

Likus 28 sekundėms „Rockets“ pirmavo 128:122, tačiau svečiai smeigė tritaškį bei sumažino atsilikimą iki 4 taškų (125:128). Ketvirčio pabaigoje Teksaso valstijos komanda prametė kelis svarbius baudų metimus, o Spenceris Dinwiddie likus 9 sekundėms pataikė tritaškį ir išplėšė komandai galimybę varžytis pratęsime.

Iki pridėto laiko pabaigos likus 28 sekundėms „Rockets“ dar pirmavo 142:140, tačiau Dinwiddie pataikė dvitaškį su pražanga, realizavo baudos metimą ir „Nets“ persvėrė rezultatą.

Likus sekundei Joe Harrisas pataikė du baudų metimus, o šie – galutinai įtvirtino svečių iš Bruklino pergalę rezultatu 145:142.

Lemiamais momentais baudęs Dinwiddie surinko 33 taškus (9/14 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud. met.), 10 rezultatyvių perdavimų ir 27 naudingumo balus. Krepšininkas per paskutines 30 ketvirtojo kėlinio sekundžių pataikė 3 tritaškius ir taip išplėšė pratęsimą.

Jam puikiai talkino Jarrettas Allenas, pelnęs 20 taškų (10/16 dvit., 0/3 trit., 0/1 baud. met.), atkovojęs 24 kamuolius ir taip surinkęs 36 efektyvumo balus.

Hjustono komanda rungtynių metu išmetė NBA rekordą siekiančius 70 tritaškių, iš jų realizuodama 23.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 58 (10 atk. kam., 47 naud. bal.), Ericas Gordonas ir P.J. Tuckeris (10 atk. kam.) po 20, Geraldas Greenas 15 (5 atk. kam.), Austinas Riversas 13 (6 rez. perd., 5 atk. kam.).

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 33 (10 rez. perd.), DeMarre‘as Carrolllas 22 (5 atk. kam.), Treveonas Grahamas 21 (5 atk. kam.), Jarrettas Allenas 20 (24 atk. kam., 36 naud. bal.), Joe Harrisas 17 (7 rez. perd.), Rodions Kurucs 14 (5 atk. kam.), D‘Angelo Russellas 10 (7 rez. perd.).