• „Golden State Warriors“ namuose panaikino 17 taškų deficitą ir 147:140 įveikė „Pelicans“

• Curry pelnė 41 tašką, pataikydamas 9 tritaškius iš 17

• Snaiperis tris mačus iš eilės įmetė bent po 8 tritaškius (iš viso 28) ir pateko į NBA istoriją

• Rungtynėse penki krepšininkai pelnė bent 25 taškus

Stephenas Curry dominavo puolime ir pateko į NBA istoriją, o snaiperio atstovaujama „Golden State Warriors“ (31-14) savo aikštėje 147:140 (31:39, 35:32, 44:38, 37:31) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-24) bei iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

41
34
53%
9/17
100%
10/10

Curry tapo pirmuoju NBA istorijoje krepšininku, kuriam trejose rungtynėse iš eilės pavyko įmesti bent po 8 tritaškius. Įžaidėjas per 35 minutes pelnė 41 tašką, pataikydamas 9 tritaškius iš 17 (53 proc.) ir visus 10 baudos metimų.

Vien trečiajame kėlinyje Curry surinko 23 taškus.

Per pastarąsias trejas rungtynes Curry įmetė 28 tritaškius, o „Warriors“ pagerino klubo rekordą keturiuose mačuose iš eilės pelnydama bent po 18 tritaškių.

Kevinas Durantas pridėjo 30 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. „Warriors“ pataikė net 24 tritaškius iš 49 bandymų (49 proc.).

Tuo metu Naujojo Orleano klube dominavo Anthony Davisas, per 41 minutę surinkęs 30 taškų, 18 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus ir 3 blokus.

Davisas turėjo eilę pagalbininkų – Nikola Mirotičius, Jrue Holiday, Juliusas Randle’as kartu pridėjo 77 taškus, o Elfridas Paytonas atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tritaškiais atsilygino ir „Pelicans“, kuri įmetė 19 tolimų metimų iš 37 (51 proc.).

Antrajame kėlinyje „Warriors“ dukart atsiliko 17 taškų deficitu, o trečiajame ketvirtyje jos atsilikimas dar siekė 16 taškų (80:96).

„Warriors“: Stephenas Curry 41 (9/17 trit., 10/10 baudos), Kevinas Durantas 30 (5/10 trit., 15 atk. kam.), Klay Thompsonas 19 (4/8 trit.), Draymondas Greenas 17 (4/7 trit., 14 rez. perd.), Andre Iguodala ir Shaunas Livingstonas po 13.

„Pelicans“: Anthony Davisas 30 (18 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikola Mirotičius 29 (6/10 trit.), Jrue Holiday 25 (7 rez. perd.), Juliusas Randle’as 23 (3/5 dvit., 3/3 trit., 8/8 baudos), E’Twaunas Moore’as 17.