Devintąją pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkus turnyro lentelėje aplenkė Malagos „Unicaja“ ekipa. Ispanai namie 87:68 (23:14, 23:22, 20:10, 21:22) sutriuškino absoliučią autsaiderę Le Mano „Sarthe Basket“ komandą, kuri patyrė dvyliktą nesėkmę iš eilės ir išlieka vienintele pergalės skonio nepatyrusia ekipa.

„Sarthe Basket“ krepšininkai Malagoje susirinkusius pusaštunto tūkstančio žiūrovų stebino tik pirmosiomis minutėmis. Po Yannicko Bokolo reidų po krepšiu prancūzai pirmavo 8:0, tačiau netrukus rezultatas tapo lygus (8:8).

Nors Le Mano ekipa buvo trumpam susigrąžinusi persvarą (12:10), tačiau kėlinį spurtu 13:2 baigę aikštės šeimininkai atitrūko (23:14) ir iniciatyvos iš rankų neišleido.

Baigiantis trečiajam kėliniui „Unicaja“ persvara siekė 20 taškų (64:44), tačiau paskutiniame ketvirtyje ji akimirkai susvyravo – kelis sykius iš eilės atakas sėkmingai baigę prancūzai priartėjo iki 9 taškų (64:73). Vis dėlto sukurti intrigos ispanai neleido.

„Unicaja“: Carlosas Cabezas 14, Jiri Welschas 12, Germanas Gabrielis 10, Berni Rodriguezas 10, Paulo Prestesas 9, Carlosas Jimenezas 9.

„Sarthe Basket“: Samas Clancy 16 (10 atk. kam.), Luka Bogdanovičius 14, Nicolas Batumas 8, Alainas Koffi 8, Yannickas Bokolo 8.