Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix
  • CSKA Maskvoje 77:70 susitvarkė su „Bayern“

• 32 minutes besivejančios vaidmenyje buvusi Rusijos komanda iniciatyvą perėmė ketvirtajame kėlinyje spurtavusi 10:0

• Besibaigiant pirmajam ketvirčiui „Bayern“ buvo priekyje 20:6

Varžovams šeimininkauti savo arenoje leidusi Maskvos CSKA (14-5) išvargo pergalę Eurolygos reguliariajame sezone. Dimitrio Itoudžio vadovaujamas klubas savo aikštėje 77:70 (13:20, 22:17, 17:20, 25:13) pranoko charakterį demonstavusią Miuncheno „Bayern“ (9-10) ir atsitiesė po praėjusią savaitę patirto pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi krepšininkams.

20
27
8
50%
4/8

Vokietijos ekipai tai buvo trečioji nesėkmė per paskutiniąsias ketverias rungtynes.

„Bayern“ iniciatyvą į savo rankas paėmė pirmajame kėlinyje, kurį pradėjo atkarpa 10:3, o besibaigiant ketvirčiui pirmavo net 20:6. Antrajame kėlinyje CSKA atsitiesė ir netgi buvo išlyginusi rezultatą – 35:35, tačiau svečiai toliau laikė kontrolę.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, „Bayern“ pirmavo 5 taškais – 57:52, bet galiausiai nebeatsilaikė prieš į nugarą kvėpusią CSKA. Joelis Bolomboy dukart paeiliui sudrebino Miuncheno ekipos krepšį dėjimu iš viršaus, Sergio Rodriguezas smeigė tritaškį ir per kiek daugiau nei dviejų minučių atkarpą 10:0 spurtavę maskviečiai perlaužė susitikimą – 75:64.

Ribas peržengę abiejų komandų vyr. treneriai Dimitris Itoudis ir Dejanas Radonjičius ketvirtajame kėlinyje užsidirbo po techninę pražangą, o Sergio Rodriguezas tokios nuobaudos sulaukė iki dvikovos likus 34,1 sek., kai mindamas galinę liniją trukdė varovžui išmesti kamuolį.

CSKA padėti negalėjo Cory Higginsas. „Bayern“ gretose dvikovos nebaigė koją susižeidęs Maodo Lo, per 11 minučių pasižymėjęs 2 taškais (1/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), 5 rezultatyviais perdavimais ir 3 atkovotais kamuoliais.

„Bayern“ lyderis Derrickas Williamsas iš žaidimo pataikė tik 2 metimus iš 8, nuo baudų metimų linijos realizavo 5 iš 6 metimų ir surinko 10 taškų.

CSKA: Willas Clyburnas 20 (8 atk. kam.), Danielis Hackettas 12, Sergio Rodriguezas 11 (6 rez. perd.), Nikita Kurbanovas ir Joelis Bolomboy – po 9.

„Bayern“: Petteri Koponenas ir Nihadas Djedovičius – po 12, Stefanas Jovičius, Leonas Radoševičius ir Derrickas Williamsas (1/8 metimai, 7 atk. kam.) – po 10.